EN|RU|UK
 Політика України
  3265  12
Матеріали за темою:

 Понад 32 тисячі осіб підписали контракт із ЗСУ з початку року, - Міноборони

Темпи прийняття на військову службу в ЗСУ за контрактом залишаються стабільно високими. Так, за п'ять місяців цього року залучено понад 32 000 контрактників, серед яких 3 000 офіцерів.

Про це повідомив начальник відділу комплектування військовослужбовцями за контрактом Управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Андрій Полонський, передає Цензор.НЕТ з посиланням на повідомлення прес-служби Міноборони України.

Більш привабливою контрактна служба стала після нововведеного короткострокового контракту на шість місяців, зазначають у відомстві. Він діє для військовослужбовців строкової служби та мобілізованих, які вислужили не менше 11 місяців, або осіб, уже звільнених з військової служби під час дії особливого періоду (з березня 2014 року). Після закінчення цього терміну солдат може звільнитися без додаткових вимог або за його бажанням продовжити службу за новим контрактом (на 6 місяців або інші види контракту).

Читайте також: Контракт зі Збройними силами у 2016 році підписали понад 29,5 тисяч осіб, - Генштаб

"Уже понад 3 000 осіб уклали такий вид контракту. Сьогодні ми розраховуємо на кандидатів із віськових строкової служби: вже понад 1 700 строковиків уклали контракти зі ЗСУ. Під час весняного призову до нашого війська призвано понад 8 000 строковиків, і ми пропонуємо кращим з них стати професіоналами - захисниками Вітчизни", - зазначив Полонський.

Відповідно до рішення керівництва держави та оборонного відомства, військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання завдань в АТО, вони призначені для заміни військовослужбовців за контрактом у виконанні завдань забезпечення життєдіяльності в пунктах постійної дислокації військових частин, завдань охорони, тилового та технічного забезпечення.

Щодо ефективного службового використання військовослужбовців в органах військового управління, які мають досвід участі в АТО. Протягом 2015-2016 років в органах військового управління ЗСУ перепризначено до 60% особового складу (понад 2 тис. осіб); призначено у порядку просування по службі понад 50% на посади командирів бригад; 30% - на посади командирів полків. Усі вони мають досвід безпосередньої участі в АТО. На 30% оновлені посади у військових комісаріатах.Источник: https://ua.censor.net.ua/n391622
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXh5VVhaMFF6a3dXVXhTWjA1RGR6Qk1jbEpuYm5wUmMwNUhRVEJNZWxKc2RFZFFaazVEWXpCYVlsRjJaRU1yTUV4SVVYWjBSMEV3VERkUmRtUkROQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору