EN|RU|UK
 Політика України
  19995  105
Матеріали за темою:

 Щонайменше 5000 із 7000 суддів будуть відправлені у відставку, - Аваков про судову реформу

Згідно з ухваленими 2 червня парламентом змінами до Конституції України в частині правосуддя, щонайменше 5000 із 7000 суддів будуть відправлені у відставку.

Про це глава МВС Арсен Аваков написав на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", передає Цензор.НЕТ.

"Щонайменше 5000 із 7000 суддів будуть відправлені у відставку! Суди будуть створюватися заново - ніяких автоматичних переведень і переходів зі старих судів у нові! Тільки нові конкурсні набори! Це, якщо хто не зрозумів, - грубе резюме вчорашнього проголосованого в Раді законодавчого пакета Конституційних змін і супутнього Закону. Зовсім непогано, чудово!

Пам'ятаю, який галас зчинився від "професіоналів судової системи" на два мої січневі блоги з вимогою повного перезавантаження судів. Навіть заяву Верховного суду зробила обурена судова громадськість .. але, гай-гай - сталося не як їм бажалося. Буде повне перезавантаження! Нехай не так різко й швидко, як мені і колегам з "Народного фронту" хотілося б, - але свого ми домоглися - і це колосальний крок вперед у знищенні пострадянського судового монстра і створенні цивілізованої судової системи, що має довіру людей!", - зазначив Аваков.

Він також додав, що пишається "жорсткою, безкомпромісною позицією" в цьому питанні Арсенія Яценюка і Андрія Парубія, компетентною позицією і щоденною роботою над законопроектами Павла Петренка і Леоніда Ємця. "Всі вони і деякі інші колеги - зробили колосальну роботу і провели ці справді реформаторські зміни! Тепер справа за імплементацією законів - і це вкрай важливо - адже бюрократичний дракон старої корумпованої судової мафії ще не вбитий. Це тільки початок шляху - важливо не розслаблятися і йти далі!", - резюмував Аваков.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n391658
TUV4bVVYWk9SMWN3VEROUmRVTkVVWFYwUXlzd1RETlNaMlJIUXpCTWFsSm5kRWRFTUZsaVVteDBSMWhNZVM5UmEwNURlVEJNUkZGMWRFTXJNRXhKZGt3NVEyRXdURGRSZG1SSFFqQlpURkYxVGtkRE1GbFFVbWgwUjFjd1dUazRNRmxJVW1jNVF6Qm1Ua2RDTUZsUVVYUk9ReXN3VEV4UmMwTkVVbWRPUXpFd1dWUlJkblJIUVRCTWVsRnpTSHBTWjJSSFJEQk1WRkYwVGtkUVprNURNekJNVEZKc2RFTTNNRmw2VVhaa1F6RXdURE5SZG1SSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору