EN|RU|UK
 Політика України
  6149  89

 Я залишаюся оптимістом, що в 2016 році Україна отримає безвізовий режим, - Порошенко. ВIДЕО

Президент Петро Порошенко прогнозує введення безвізового режиму між ЄС та Україною в 2016 році, зазначаючи, що ніяких негативних сигналів з цього приводу сьогодні немає.

Про це він заявив у ході сьогоднішньої прес-конференції в Києві, передає кореспондент Цензор.НЕТ.


Відео 112

"Криза біженців є величезним випробуванням для самого ЄС... Україна взяла на себе перелік зобов'язань, виклавши вичерпний перелік реформ, які ми повинні були провести, він був дуже довгий і складався з понад 140 кроків. Україна виконала всі вимоги. Більше того, ми запросили місію з виконанню вимог, яка написала блискучий звіт. Європейська Комісія прийняла рішення про надання законодавчих пропозицій, також повністю й одноголосно підтримавши надання безвізового режиму Україні. Далі справа за Радою ЄС, Радою міністрів внутрішніх справ і Європарламентом".
"На сьогодні дискусія йде тільки щодо одного з пунктів. Цей пункт полягає в тому, що Європейським Союзом розробляється механізм припинення безвізового режиму не Радою ЄС, а Єврокомісією. Ми не маємо нічого проти. Єдине, навколо чого йде дискусія - коли саме буде запроваджено безвізовий режим. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб і Європарламент, і Рада ЄС розглянули це до літа. Не виключено, на жаль, що це може відбутися у вересні. Але я залишаюся оптимістом, що в 2016 році Україна отримає безвізовий режим. Ніяких негативних сигналів з цього приводу немає", - зазначив Президент.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n391681
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzZ3dURmhSZERsRGVUQmFZbEYwT1VNck1FeE1VWFZPUXpWSlRrZEJNRXhZVVhSMFF6UXdUSGM5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору