EN|RU|UK
 Політика України
  2782  19

 Екологічні поліпшення в Запоріжжі додають оптимізму: це позитивні речі, які призводять до зменшення викидів, - Семерак

Міністр екології Остап Семерак під час візиту на комбінат "Запоріжсталь" позитивно оцінив перспективи поліпшення екологічної ситуації в Запоріжжі.

"Те, що ми бачили на" Запоріжсталі ", вселяє певний оптимізм - це позитивні речі, які ведуть до зменшення викидів. Проте, дорога, якою ми разом повинні пройти для поліпшення екологічного і природного середовищ в Україні, надто велика. Ми маємо Тристоронній договір, який існує між "Запоріжсталлю", міністерством та органами місцевого самоврядування. Цей договір є дуже амбітним, дуже фінансово ємним, але він націлений на поліпшення екологічної ситуації не тільки в Запоріжжі, а й у цілому регіоні. Ми повинні підтримувати один одного, кожну сторону нашої спільної роботи, щоб ми не випадали з графіка, а ще його випереджали", - заявив під час візиту на "Запоріжсталь" міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, повідомляє прес-служба "Запоріжсталі".

Міністр відвідав основні об'єкти модернізації виробництва комбінату: зокрема, газоочистки агломашин, які вже працюють. Остап Семерак також побував на лінії соляно-кислотного травлення в цеху холодної прокатки.

Реалізація цього екологічного проекту дозволила повністю виключити викиди парів сірчаної кислоти і скидання промислових вод у річку Дніпро.

"Кожна оновлена ​​система аспірації, газоочищення при модернізації оснащується датчиками безперервного автоматичного контролю, усі показники фіксуються. Динаміку викидів і ефективність роботи газоочисток можна спостерігати в онлайн-режимі. Це дозволяє нам ефективно вибудовувати технологічний процес і зменшувати негативний вплив на довкілля. Ми впроваджуємо кращі світові практики", - зазначив Генеральний директор ПАТ "Запоріжсталь" Ростислав Шурма.

Комбінат "Запоріжсталь" продовжує реалізацію проекту з екологічної модернізації аглофабрики: ведеться активне будівництво газоочисток агломашин № 5-6. Інвестиції комбінату в установку нових газоочисних систем на всіх шести агломашинах аглофабрики становитимуть понад 870 млн грн.

У пріоритеті екологічної модернізації комбінату - зниження частки викидів, які негативно впливають на довкілля: пил, сірчистий ангідрид (SO2), інші викиди.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n391685
VEhrdlVXOWtRekV3VEhwUmRHUkhRVEJNUkZGMWFUaDJNRXhZVVhWMFF5c3dUSFpSZG5SRGVqQmFZbEpxTTNwUmJEbERkekJNTDFGMmRFZEJNRnBpVVhSMFIwSXdXVXhSYzA1RE56QlpkejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору