EN|RU|UK
 Політика України
  2494  22
Матеріали за темою:

 У ГПУ формується команда, головним завданням якої є зміна стилю роботи Генпрокуратури, - Луценко

3 червня в приміщенні Генеральної прокуратури відбулася зустріч Генерального прокурора України Юрія Луценка з делегацією Ради Європи, яку очолює Спеціальний радник Генерального секретаря Ради Європи з питань України, керівник Департаменту Європейської Соціальної Хартії Генерального Директорату з прав людини та верховенства права Режіс Брія.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ГПУ.

У повідомленні зазначається:"У зустрічі також взяли участь члени делегації Директор з прав людини Генерального Директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Крістос Джакомопулос, новий керівник Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг та його заступник Олена Литвиненко, а також менеджер проекту Ради Європи "Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні" Кетеван Цхомелідзе.

Юрій Луценко поінформував про перебіг процесу реформування органів прокуратури. Зокрема повідомлено про формування за короткий проміжок часу перебування на посаді Генерального прокурора України нової команди заступників і керівників підрозділів віком 30-35 років, головним завданням якої є зміна стилю роботи Генеральної прокуратури України.

"Суспільство поставило перед Генеральною прокуратурою України складне завдання, ламати систему та дати результат. Люди вимагають не тільки справедливості, але й покарання винних", - наголосив Юрій Луценко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Порошенко заявляє про деполітизацію Прокуратури з призначенням Луценка

Учасників зустрічі також поінформовано про те, що Генеральна прокуратура України вже через 2 роки буде позбавлена функції слідства, яка відійде до Національного антикорупційного бюро та до Державного бюро розслідувань.

Серед пріоритетів роботи Генеральний прокурор України назвав: очищення прокурорської системи від корупціонерів, гуманізація законодавства та впровадження європейських стандартів дотримання прав і свобод людини і громадянина.

Також гостей поінформовано про прийняття 2 червня 2016 року Верховною Радою України змін до Конституції України щодо правосуддя. Генеральний прокурор високо оцінив прийняття цього закону та висловив думку, що паралельне очищення прокурорських та суддівських кадрів буде мати серйозний позитивний результат.

Читайте також: Справу, в якій фігурують у тому числі Кучма, Пінчук і Коломойський, передано в НАБУ, - Луценко

Генеральний прокурор України також представив гостям з Ради Європи свого майбутнього заступника Євгена Єніна, який вже з 6 червня приступить до виконання покладених на нього службових обов'язків, зокрема у сфері міжнародного співробітництва.

Спеціальний радник Генерального секретаря Ради Європи з питань України Режіс Брія вручив Юрію Луценку привітання Генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда з призначенням на посаду.
У свою чергу представники Ради Європи також привітали Генерального прокурора України з призначенням на посаду, подякували за надану вичерпну інформацію з обговорюваних під час зустрічі питань, та висловили сподівання на подальший конструктивний розвиток взаємовідносин.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Закон Савченко" потрібно змінити, - ЛуценкоИсточник: https://ua.censor.net.ua/n391705
TUV4UVVYUmtRemt3VEM5U1owNURLekJNY2xKbk9VZEJNRXczVW1kRFJGRjFPVWRFTUZsaVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJLZGxKbk9VZEhNRXhZVVhaa1F6WXdURFIyVERsRFZEQktMMUZ2TTNwUmIwNURkekJNVkZGelEwUlJhRTVEZVRCWlJGRjJkRU12TUV4blBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору