EN|RU|UK
 Політика України
  20575  358

 "Зараз мої інтуїтивні відчуття, що ця влада тоне. І з цього" Титаніка" народ не дасть піти ні одному щуру", - Савченко

Народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко досить критично оцінює роботу влади в Україні, але поки не хоче критикувати її публічно.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це вона заявила в ефірі "Шустер Live".

За її словами, в українську політику треба запускати свіжу кров, тому що останнім часом було " паскуджене покоління політиків".

"Я відчуваю, куди я потрапила. Я не хочу в це вірити. Я пообіцяла собі, що я не буду критикувати політиків, коли сама стану політиком, поки я не зроблю щось сама. Людина повинна навчитися робити і помилятися. Один тиждень - це дуже мало часу. У депутатів цього скликання було вже два роки - у мене дуже мало часу, і я буду активно вчитися. Тому я промовчу, я відчуваю, я не сліпа і не дурна. Поки я працюю дійсно інтуїтивно: просто відчуваєш несправедливість і не можеш інакше. Такою я і залишуся", - сказала парламентар.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: "Якщо так працює Верховна Рада, то ми, вибачте мені, най#буємо людей щодня", - Савченко. ВІДЕО

Вона також підкреслила важливість того, щоб політики почали відчувати відповідальність за свої дії.

"Зараз мої інтуїтивні відчуття, що ця влада тоне. І з цього "Титаніка" народ не дасть піти ні одному щуру. Уряд має розуміти, що він несе відповідальність за свої дії, навіть коли його повноваження закінчуються", - підкреслила нардеп.

Нагадаємо, Савченко була звільнена з російської в'язниці 25 травня і в той же день прибула в Україну. 31 травня вона прийшла на перший робочий день у Верховну Раду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Я не вважаю за потрібне заводити аккаунт на Facebook або в Twitter, - Савченко
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 4 з 4
  <<<1 2 3 4
  Сторінка 4 з 4
  <<<1 2 3 4
   
   
   
   
   
   вгору