EN|RU|UK
 Економіка
  1849  50

 Порошенко закликав МВФ і СБ до консолідації зусиль щодо підтримки України

Президент України Петро Порошенко взяв участь у засіданні Регіональної групи МВФ і Світового банку, яке вперше відбулося в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

Згідно з повідомленням, Порошенко висловив вдячність міністрам фінансів та главам національних банків 15 країн, які взяли участь у зустрічі, за послідовну підтримку України на шляху необхідних трансформацій.

"Ваша допомога та солідарність мають важливе значення для успіху на шляху макроекономічної стабілізації в Україні", - наголосив Президент.

Президент поінформував про досягнутий прогрес на цьому шляху, зокрема у частині боротьби з корупцією та реформи судочинства. "Ми перезапустили систему боротьби з корупцією в державі, повертаємо довіру до банківської системи і відновлюємо право на справедливість", - підкреслив Порошенко.

Президент закликав міжнародних партнерів до консолідації зусиль з підтримки України, в якій створюються комфортні умови для іноземного бізнесу та інвесторів.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Реформи, співпраця з МВФ і СБ, відновлення економіки, - Порошенко зробив "три чітких посили" про пріоритети для України

"Нашим головним пріоритетом є боротьба з корупцією. За останні 9 місяців ми створили політично незалежне Антикорупційне бюро шляхом ефективної співпраці з нашими партнерами із США, ЄС та впровадження найкращих світових практик", - наголосив Президент.

Глава держави особливо акцентував увагу на конституційних змінах у частині правосуддя, які були проголосовані Верховною Радою напередодні. "Ми перезавантажуємо судову владу, забезпечивши право громадян на справедливий та ефективний суд", - сказав він.

Водночас Президент зазначив, що ми розуміємо, що досягнуті результати недостатні. "Важливо, щоб люди відчували позитивні зміни. Ось чому Україна переходить від політики споживання до політики стратегії розвитку. Це те, на чому ґрунтується наш план дій", - зазначив він.

У свою чергу, Голова Національного банку Валерія Гонтарева зазначила, що Україна змогла подолати найбільші проблеми та досягти позитивних змін. Однак, без підтримки МВФ, Світового банку, усіх країн, які входять до Регіональної групи країн-членів МВФ та СБ, було б неможливо це зробити.

Глава держави також провів зустріч із Першим заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном та обговорив з ним питання співпраці України та МВФ.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n391780
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEyZ3dURXhTYkhSSFF6Qk1OMUZ6ZEVNME1FeHJaekJNU0ZGelRrTTVNRXh3T0RCS2VsRnJkRU5y
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору