EN|RU|UK
 Економіка
  6782  186

 "Через два-три роки Україна може досягти зростання економіки в 7% на рік", - Міклош

Українська економіка має величезний потенціал для зростання.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив член Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош у коментарі "Дзеркалу тижня".

"Через два-три роки Україна може досягти зростання економіки в 7% на рік і незабаром наздогнати розвинені країни. Швидкий прогрес реальний, але для цього потрібно продовжувати реформи. Досвід Словаччини це підтверджує: свого часу вона обігнала Угорщину, Чехію, Польщу, стала однією з небагатьох країн, які провели структурні макроекономічні реформи, забезпечивши зростання в 10% ВВП", - зазначив він.

Читайте також: Золотовалютні резерви країни поступово і постійно збільшуються без участі міжнародних партнерів, - Порошенко

"Але без інвестицій переорієнтувати і розвивати економіку неможливо. Коли ми в Словаччині починали реформи, у нас був один інвестор - Volkswagen. Зараз у нас працюють всі провідні автовиробники, ми серед лідерів з виробництва авто на душу населення", - зазначив Міклош.

"Поліпшення інвестиційного клімату - сигнал для інвестора. Україна зараз дуже приваблива з точки зору інвестицій, тому що рівень зарплат у країні відносно низький, а дешева робоча сила - це вагома конкурентна перевага. Перспективи для зростання є. Для цього потрібно поліпшити бізнес-клімат та, звичайно, процес бюджетування", - переконаний він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЄС планує виділити Україні додатково €20 млн на розвиток інфраструктури

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору