EN|RU|UK
 Політика України
  3378  41
Матеріали за темою:

 ГПУ наступного тижня вивчить матеріали щодо "чорної каси" ПР і скоординується з НАБУ, - Горбатюк

Після того як Національне антикорупційне бюро України завершить свій огляд документів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, вивчення матеріалів розпочне Генеральна прокуратура.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" повідомив начальник управління спецрозслідування Сергій Горбатюк.

"Попередні наші домовленості полягають у тому, що вони завершують детально їх огляд, а після цього приступаємо ми, з наступного тижня. Саме за результатами вже нашого огляду тоді спільно визначимося, які саме матеріали є тими, які можуть бути доказами в наших розглядах, стосуються розслідування обставин діяльності злочинної організації, а що просто є окремими епізодами корупції, які підслідні НАБУ", - сказав Горбатюк.

Читайте також: Передача нардепом Лещенком "чорної бухгалтерії" Партії регіонів до НАБУ без дотримання процесуальних дій фактично нівелює ці документи, - Ар'єв

Нагадаємо, 31 травня нардеп (БПП) Сергій Лещенко і журналіст Севгіль Мусаєва-Боровик оприлюднили, за їхніми словами, частину документів з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів за друге півріччя 2012 року. Згідно з оприлюдненими матеріалами, ПР витратила на політичну корупцію за цей період $ 66 млн.

Раніше про передачу матеріалів з так званої чорної каси Партії регіонів в Національне антикорупційне бюро заявив колишній перший заступник глави СБУ Віктор Трепак. У свою чергу, в НАБУ підтвердили передачу 841 документа з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів за 2008-2012 роки. За словами, директора НАБУ Артема Ситника, Бюро починає ідентифікацію осіб, які фігурують у матеріалах і вживає заходів щодо недопущення їх виїзду з країни. Він зазначив, що поки що справа стосовно документів з "чорної бухгалтерії" ПР буде порушена за статтею "надання неправомірної вигоди" КК України.


Напомним, 31 мая нардеп (БПП) Сергей Лещенко и журналист Севгиль Мусаева-Боровик обнародовали, по их словам, часть документов из "черной бухгалтерии" Партии регионов за второе полугодие 2012 года. Согласно обнародованным материалам, ПР потратила на политическую коррупцию за данный период $66 млн.

Ранее о передаче материалов из так называемой черной кассы Партии регионов в Национальное антикоррупционное бюро заявил бывший первый заместитель главы СБУ Виктор Трепак. В свою очередь, в НАБУ подтвердили передачу 841 документа из "черной бухгалтерии" Партии регионов за 2008-2012 годы. По словам, директора НАБУ Артема Сытника Бюро начинает идентификацию лиц, фигурирующих в материалах и принимает меры по недопущению их выезда из страны. Он отметил, что пока что дело по документам из "черной бухгалтерии " ПР будет возбуждено по статье "дача неправомерной выгоды" УК Украины.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Лещенко рассказал о допросе в НАБУ по делу "амбарной книги Партии регионов"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n391818
TUZsbVVYWjBSMEV3VEROUmMwTkVVWFYwUTNjd1dVaFJjME5FVW1kT1F6RXdURkJTYkhSREt6Qk1NMUZ6VGtNM01GcGlVWE5wT0hZd1NsQlJkblJIUVRCTVNGRnpUa2RETUZrM1VYVnBPSFl3V1VSUmRuUkRNekJaU0ZGMU9VZFhNRXhVVW1jNVEza3dURVJSZG1SRE9UQlpPVGd3U2pOUmEwNURVakJMVGpnd1NsQlJiamxEYW1aT1EyWXdTMEU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору