EN|RU|UK
 Суспільство
  9279  228

 Я не гей, але виступаю за толерантність європейського типу, - заступник Саакашвілі Боровик

В. о. заступника голови Одеської обладміністрації Саша Боровик стверджує, що не є геєм, але виступає за толерантне ставлення до сексуальних меншин.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

"У зв'язку з поширенням деякими одеськими медіа і каналами Коломойського дезінформації про те, що я гей і навіть нещодавно "вийшов заміж", я хочу сказати наступне. Я не перший політик, якого "звинувачують" у гомосексуалізмі. Як правило, це робиться з метою дискредитації. У суспільстві, де розвинена гомофобія, ця технологія, на жаль, часто ефективна. Її часто застосовували в радянському суспільстві і пострадянському просторі: КДБ так дискредитувало дисидентів, ФСБ так намагається дискредитувати європейський вибір, поширюючи термін "гейропа". При недалекому розумі і коренях, що сягають совдепа, такі як Труханов, Ківалов, Голубов і їхні політтехнологи й оточення, використовують ті методи, яких їх навчили, і на більше уяви й розуму у них немає. Так само погано з цим у Коломойського", - пише він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Я вірю в Бога, я проти гомосексуалізму", - скандальний Кива не втомлюється нагадувати про своє негативне ставлення до представників нетрадиційної орієнтації. ФОТО


"Щодо мене, у мене ніколи не було стосунків із чоловіками. На сексуальному рівні мені подобаються виключно жінки. У деяких я закохувався. В юності це відбувалося дуже часто. Це завжди були виключно красиві, чарівні, освічені й цікаві жінки. Я раніше був одружений. Зараз моя колишня дружина працює професором американського університету. Ми розлучилися в 2003 році. З того часу у мене були стосунки із кількома жінками ", - поінформував чиновник.

"Якби це було по-іншому і мені б сподобалися чоловіки, я б обов'язково про це сказав і не робив би з цього секрету", - підкреслив Боровик.

"На політичному рівні я виступаю за толерантність. Я відкритий політик європейського типу. Українське суспільство на одному з останніх місць щодо становища в ньому жінок і ще нижче щодо ставлення до сексуальних меншин - на рівні Китаю та інших патріархальних та авторитарних держав. Моє життя зараз присвячене боротьбі за зміни і реформи в країні. Я хочу, щоб Україна стала толерантною, вільною і європейською. Так само, як я нетерпимий до корупції і бюрократії, я не припускаю ксенофобії і гомофобії", - заявив він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: "Ми захищатимемо всіх наших громадян, які мають право висловити свою думку", - Деканоідзе про марш ЛГБТ. ВІДЕО

"Говорячи про останню, у вільних країнах близько 4% людей зізнаються в тому, що вони геї. Я сумніваюся в тому, що ці цифри якось відрізняються в інших, більш репресивних і консервативних країнах: там такі люди просто ховаються і бояться в цьому публічно зізнатися. Суспільство змусило їх боятися. У тому, що люди геї, немає їх провини: вчені зараз впевнені в тому, що гомосексуалізм - це не захворювання і не залежить від виховання. Сексуальна орієнтація визначається генетичною схильністю і ніяк не пов'язана з вихованням у сім'ї ", - зазначив чиновник.

"Саме тому глави деяких церков, зокрема католицької, нещодавно закликали своїх прихожан до більшої толерантності та прийняття гомосексуалізму. Насправді у вільному світі і особливо в Європі це все вже відбулося. Політики, викладачі, науковці та церковні діячі закликають до толерантності, повазі прав меншин, і західне суспільство все більше стає толерантним і відкритим ", - додав Боровик.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n391848
VEhrdlVXMTBReXN3VEhaUmRuUkRPREJNTjFGMVpFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3c0TUVwSVVYWjBSMEV3VERkUmMzUkROREJNYjNaTU9VTXdNRXhZVVhRNVIxY3dURE5TYUU1REt6QlpSRkYyVGtOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTXZNRmxFVVhOT1Eza3dURUZuTUV4MlVtcDBRekF3VEdwUmRtUkROR1pPUjBJd1RGaFJkWFJIUW1aT1ExZ3dTbnBSYUc1NlVXMDVRMVF3U2toUmIya3pVbWRrUXk4d1dtSlJkVGxIVFRCTU0xRjJkRWRETUV4QlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору