EN|RU|UK
 Події
  1420  4

 Упродовж 2016 року військовою прокуратурою направлено до суду 18 обвинувальних актів щодо дезертирів і зрадників

Органами військової прокуратури Центрального регіону України протягом 2016 направлено до суду 18 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях щодо осіб, обвинувачених у дезертирстві та державній зраді.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Органами військової прокуратури Центрального регіону України протягом 2016 року направлено до суду 18 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях стосовно осіб, які обвинувачуються у дезертирстві та вчиненні державної зради. Спеціальне досудове розслідування у кримінальних провадженнях вказаної категорії проводилось відповідно до вимог Глави 24-1 Кримінального процесуального кодексу України", - сказано в повідомленні.

Так, згідно з даними відомства, військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України підтримується державне обвинувачення в кримінальному провадженні щодо командира військової частини А1656, дислокованої у м. Севастополь, полковника Дубінцева С. В., який свідомо зрадив Військовій присязі та добровільно перейшов на службу до Збройних Сил Російської Федерації. "Зазначений зрадник, віддаючи наказ підлеглим військовослужбовцям не чинити будь-якого опору військам Російської Федерації, фактично передав військову частину з майном, технікою та зброєю військам країни - агресора. Судовий розгляд справи триває".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Луценко готує кримінальні провадження щодо 770 кримських чиновників за звинуваченням у державній зраді, - Джемілєв

Окрім того, повідомляється, що Печерський районний суд м. Києва задовольнив клопотання військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України та надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування в кримінальному провадженні щодо колишнього першого заступника начальника управління Кримського територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України - начальника штабу, полковника Гайдаржийського С. П., який обвинувачується у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 1 ст. 408 (дезертирство) КК України.

"Зазначений дезертир вчинив державну зраду, перейшов на бік Російської Федерації в період збройного конфлікту та надав представникам внутрішніх військ МВС Російської Федерації допомогу в захопленні військових об'єктів внутрішніх військ МВС України. За вказані протиправні дії зрадника призначено на посаду командира однієї з бригад ВВ МВС РФ та присвоєно йому військове звання "генерал-майор", - повідомили у відомстві.

Наразі органи військової прокуратури Центрального регіону України продовжують вживати заходів, спрямованих на забезпечення притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, які зрадили Український народ та перейшли на сторону військового агресора.

Нагадаємо, раніше військовою прокуратурою Центрального регіону передані до суду обвинувальні акти щодо військовослужбовців авіаційної комендатури ЧФ Російської Федерації.Источник: https://ua.censor.net.ua/n392003
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua01yTUV4eVVtYzVReTh3VEVSU2FIUkhWekJaT0djd1RISlNaMDVETkRCTWVsSm5lVGgyVEhrdlVXdDBSMWN3VEc1U1oyUkhUVEJNY2xGMmRFTjVNRXhCWnpCTUwxSm5Ua01yTUV4eVVtYzVSMEV3VEVSU1ozUkhSREJaUkZGelNIcFJkRTVETVRCWlJGRjBkRU4zTUV4TVVYWmtRM2RKVGtNek1GbEVVWE5PUXpBd1RFSTRNRXhVVVhSa1F6TXdURmhTWjA1SFF6Qk1hbEpuVGtkQ01GbE1VWE4wUXl0bVRrTlVNRW92VVc5M1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору