EN|RU|UK
 Політика України
  6811  41

 У п'яти областях України звільнено від 30 до 50% керівного складу поліції, - радник міністра МВС Філенко

За результатами атестації в Житомирській, Вінницькій, Черкаській, Харківській та Полтавській областях звільнено від 30 до 50% керівного складу управлінь поліції.

Про це сьогодні, 6 червня, заявив радник міністра внутрішніх справ України, керівник однієї з комісій, Володимир Філенко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Понад 20 % керівників рекомендовано пройти перевірку на поліграфі. Водночас, як повідомив радник міністра, значна частина написала рапорти, побоюючись, що не пройде переатесцію.

Філенко зауважує, що після цього відсоток звільнених може зрости.

"На мою думку, відсоток тих, хто звільняється за власним бажанням, або за рішенням комісії, або ж понижується у посаді - дуже високий. Дехто хотів би звільнити всіх, хто працював раніше в міліції, проте ми не можемо собі дозволити цього, бо маємо керуватися не емоціями, а професійними якостями претендентів", - відзначив радник.

Читайте на "Цензор.НЕТ": У МВС не бачать конфлікту в процесі атестації поліції

Він додав, що часто громадські активісти із різних областей самі стають на захист працівників поліції. Вони розуміють, що не потрібно змішувати поняття "люстрація" та "переатестація". Адже лише той факт, що людина працювала при кількох владах, ще не свідчить про її некомпетентність.

"Реформа поліції атестацією не закінчиться. Це важливий, але далеко не останній крок. Під час атестації ми даємо людям шанс, час на виправлення, час на роботу в нових умовах. Паралельно ми готуватимемо та навчатимемо нові кадри", - підкреслив Володимир Філенко.

Також читайте: Викритий у сепаратизмі поліцейський Бірбасов не пройшов переатестації

Він додав, що реформа такого масштабу і за участю такої кількості людей проводиться вперше, однак існує супротив нереформованої судової системи.

"Наразі суди займають антиреформістську позицію. У них є корпоративна порука, як за свій суддівський корпус, так і за корпоративні зв'язки із старими працівники міліції. На жаль, у більшості випадків рішення суддів визначено наперед, незалежно від наших зусиль у суді", - зауважив радник міністра.

Читайте: Низка волонтерів та активістів заявили про вихід з процесу атестації поліції


Источник: https://ua.censor.net.ua/n392071
TUV3dlVYUmtSMEV3VEZoUmMwNUhRekJNV0ZKblpFZERNRXhFVW1oMFIxY3dXVGhuTUV3elVYTk9SMGN3V21KUmRuUkRPVEJNUkZGMU9VZE5NRXd6VVhaMFIxaEpUa012TUV3M1VYVTVSMWN3V1dKU2JIUkhXRXg1TDFGd1RrZFhNRXgyVVhSa1F6a3dUSEpSZG1rNGRqQlpSRkYwWkVkRk1FdzNVbWRPUXpnd1RHZzRNRW92VVhSa1IwRXdURmhSYzA1SFF6Qk1XRkpuWkVkRE1FeEVVbWgwUjFjd1dUazRNRXA2VVd0MFEyaG1Ua05rTUV4RVVtaDBReTh3VERkUmRUbEhWekJaWWxKc2RFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору