EN|RU|UK
 Суспільство
  2826  13

 Відкриття фотовиставки "Портрет солдата" автора "Цензор.НЕТ" Віки Ясинської відбудеться в Дніпрі

7 червня о 16:00 в Дніпровському національному історичному музеї ім. Д. І. Яворницького (зал діорами) за адресою пр-т Яворницького, 16, відбудеться відкриття виставки "Портрет солдата" фотографа і журналіста, автора "Цензор.НЕТ" Віки Ясинської.

Виставка триватиме з 7 по 10 червня. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

портрет

Виставка "Портрет солдата" - це портрети чоловіків, які добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході нашої країни. Протягом останнього року автор записувала історії війни з вуст її учасників. На виставці представлені портрети лише деяких захисників нашої країни. "Портрет солдата" - це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишилися байдужими до подій на сході і ризикували своїм життям, керуючись власними переконаннями.

Читайте "Цензор.НЕТ": "За кожним українським воїном стоїть одночасно сильна та тендітна жінка", - Порошенко на відкритті фотовиставки "Матері Героїв"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n392158
VEhrdlVYSTVSMEl3VEdwUmRtUkhRakJaZWxGMWRFTjNTVTVEVXpCYVlsRjFkRU4zVEhrdlVYTjBRelF3V1VoU1ozUkRkekJNVEZGMWRFTjNaazVIUlRCTU4xSm5kRU1yWms1RGJUQk1XRkYyWkVNek1FdzNVbWRETjFGdVpFTldNRXRKUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору