EN|RU|UK
 За кордоном
  8983  79

 Росія відмовилася виконати рішення ЄСПЛ і виплатити Ходорковському 10 тис. євро

Російська влада відмовилися виплачувати опозиціонеру Михайлу Ходорковському компенсацію моральної шкоди в розмірі 10 тисяч євро за рішенням Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) і направила ці гроші на погашення його "заборгованості" перед бюджетом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Федеральну службу судових приставів (ФССП), постановою ЄСПЛ за скаргами "Ходорковський і Лебедєв проти Росії" у зв'язку з порушенням російською владою Конвенції про захист прав людини і основних свобод Ходорковському повинна бути виплачена компенсація в розмірі 10 тисяч євро.

30 грудня 2015 року ухвалою Мєщанського районного суду Москви звернено стягнення на грошові кошти, що підлягають виплаті Ходорковському.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Євросуд із прав людини зобов'язав Росію виплатити журналісту Манжосу 15 тис. євро за тортури в міліції. ФОТО

"3 червня 2016 року еквівалентні 10 тисячам євро грошові кошти в рублях були перераховані Міністерством юстиції РФ на депозитний рахунок Управління з виконання особливо важливих виконавчих проваджень ФССП Росії. Наразі ця сума розподілена і перерахована в рахунок погашення заборгованості в рамках виконавчого провадження в бюджет РФ", - сказано в повідомленні відомства.

В Управлінні зберігається зведене виконавче провадження щодо Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва про солідарне стягнення у федеральний бюджет понад 17,5 млрд рублів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Наша мета - у відносно недалекій історичній перспективі домогтися відходу Путіна і його друзів від влади", - Ходорковський і Чичваркін


Источник: https://ua.censor.net.ua/n392186
VEhrdlVYQmtReXN3VEZSUmRuUkhRVEJNY2xGMmRFTjVNRmxJVW1wT1F6WXdUR3BSZFZNNGRqQk1abEZ6VGtONE1FdzNVbWRPUTNvd1REZFJjM1JEZHpCTU0xSnNkRWRDTUZsTVVtcEllbEYxZEVNck1FeDZVWFk1UXpFd1RETlNaMlJEZHpCWllsSnNkRWRZWms1RGVUQmFZbEYwVGtNNE1FdzNVWE4wUTNkbVRrTXZNRmxFVVhOT1Eza3dURUZuTUV4MlVtcDBRekF3VEdwUmRtUkROR1pPUTBVd1RFeFNaMDVES3pCTUwxRjBaRU0xTUZsSVVtcE9Rell3VEdwUmRWTkVVbWRrUjBRd1RGRm5NRXhqWnpCTUwxSm5RelIxVEdjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору