EN|RU|UK
 Політика України
  4199  84

 Підвищення енергоефективності дозволить протягом п'яти років зменшувати імпорт природного газу на 1-1,5 млрд м3 щорічно, - Порошенко

Упровадження заходів із енергоефективності може значно скоротити і рахунки домогосподарств, а також значно скоротити обсяги імпорту природного газу в Україну і витрати держави на субсидії.

Про це Президент Петро Порошенко заявив під час сьогоднішнього засідання Національної Ради Реформ з питань енергоефективності, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

Глава держави підкреслив, що Україні вдалося істотно знизити імпорт газу, обсяг якого наразі значно менший, ніж обсяг реверсних поставок, які ми змогли забезпечити завдяки ефективній співпраці з Європейським Союзом.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Сегодня уже к нам стучат в дверь и предлагают - не купили бы мы немного российского газа по конкурентной цене", - Порошенко

За підсумками минулого року частка імпорту газу з Росії в 1,7 разів була меншою, ніж обсяг імпорту газу з Європи.

"Упровадження заходів з енергоефективності може значно скоротити і рахунки домогосподарств, про які сьогодні так багато говорять політики", - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що проведення цієї реформи дозволить упродовж п'яти років зменшувати імпорт природнього газу на 1-1,5 млрд м 3 щороку, скорочувати витрати держави на субсидії на 3-5 млрд грн. щороку.

Порошенко зазначив, що зміни не будуть обмежуватися лише приведенням тарифів до ринкового рівня. Держава повинна потурбуватися про ефективну інфраструктуру енергопостачання, упровадження сучасних енергоощадних технологій, зменшення частки енергоємних виробництв у структурі економіки та запровадження стимулів для впровадження заходів енергоефективності.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Сьогодні вже до нас стукають в двері і пропонують - чи не купили б ми трохи російського газу за конкурентною ціною", - Порошенко

"У першу чергу, українці мають відчути покращений сервіс, гідне ставлення до себе, як до реального власника будівель, прозорість розрахунків - вони мають на це право та можливість самим регулювати об'єми отримуваних послуг. Власне кажучи, для цього і робляться реформи", - підкреслив Президент.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n392227
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzb3dURVJSZERONlVYUmtRemt3VEZoU1owNURlakJNTjFGMFpFZEZNRXhZVVhWMFIwTXdUR3BSYzNSRE9UQmFZbEpuWkVkRE1GbDNQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору