EN|RU|UK
 Політика України
  6628  119

 "Обійтися без створення кримського батальйону не вдасться", - Чубаров

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що не варто побоюватися створення кримськотатарського батальйону в складі Національної гвардії України.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наші пропозиції полягають в тому, щоб у складі Національної гвардії України створити підрозділ, особовий склад якого був би сформований громадянами України - уродженцями і вихідцями з Криму. Зрозуміло, що такий підрозділ не може бути ні монорелігійним, ні мононаціональним.

Водночас в організації служби та в повсякденному житті військовослужбовців слід передбачити елементарні умови, що враховують їхні релігійні потреби і національні традиції.

Читайте на "Цензор.НЕТ": В Україні не повинно бути батальйонів, сформованих за національною ознакою, - Аваков

Але головне в іншому. Щоправда, аргументів, із тих, що не заведено коментувати публічно, на користь створення "кримського" військового підрозділу в складі Національної гвардії України набагато більше, ніж уявних або об'єктивних побоювань. Свого часу вони були доведені і Президенту України Петру Порошенко і міністру МВС України Арсену Авакову...

Ми продовжуємо працювати в напрямку максимального врахування прав та інтересів усіх жителів Криму - як кримських татар, так і інших національностей... І не тільки тих, хто опинився на материку, але, і в першу чергу, тих хто проживає в окупованому Криму.

І обійтися без створення кримського батальйону не вдасться!"- заявив Чубаров.

Читайте також: Чинні санкції здатні лише стримати Путіна від нових військових дій, але недостатні, щоб змусити Москву повернутися в рамки міжнародного права, - Чубаров

Нагадаємо, дискусія про створення кримськотатарського батальйону в складі структури правоохоронних органів України триває з минулого року. У Меджлісі повідомляли, що всі матеріали щодо цього питання передано Президенту України Петру Порошенко і главі МВС Арсену Авакову. Сьогодні міністр МВС Аваков повідомив, що не підтримує ідею створення військових підрозділів за національною ознакою.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
  Сторінка 2 з 2
  <<<1 2
   
   
   
   
   
   вгору