EN|RU|UK
 Політика України
  5727  41

 Ми наведемо системний порядок на митниці, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє викорінити тіньові схеми на українських митницях.

Про це він заявив сьогодні в ході засідання Кабміну, інформує Цензор.НЕТ.

"Ідеться про впровадження фото- відеофіксації. Також під час огляду митних товару митник не повинен бути сам. Це перша позиція. Друге, митник, коли оглядає товар, система ризиків показує, що там щось не так. Він може поставити галочку, нібито оглянув товар. А зараз буде так: із серпня повинна бути фото й відео фіксація, яка буде додаватися до митних документів", - заявив він.

Читайте також: Завдяки децентралізації на місцях є гроші, їх потрібно правильно використовувати, - Гройсман. ВIДЕО

"Мені зараз кажуть, що сотні фур перебувають на кордоні, думають, що ми перестанемо боротися з контрабандою. Ще раз хочу наголосити - ми не змінимо нашої позиції, ми наведемо порядок на митниці. Нічого простоювати на кордоні. Збирайте свої товари, ввозьте по-білому, проходьте розмитнення, сплачуйте податки в бюджет України, отримуйте прибуток, і все буде нормально. Ми не відійдемо від питання наведення на митниці системного порядку. Будуть встановлені і сканери, і вдосконалене програмне забезпечення з оцінки ризиків, буде впроваджене єдине вікно, ми зробимо все для того, щоб система почала працювати по-іншому", - додав Гройсман.

Після обговорення даного питання Кабмін своїм рішенням затвердив введення фотофіксації під час огляду товарів на митниці.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n392362
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaT1F6UXdXVXhSZG1SRE5EQlpZbEpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору