EN|RU|UK
 Політика України
  790  6

 Кабмін уповноважив Авакова підписати угоду про співпрацю з Європолом

Сьогодні, 8 червня, Кабінет Міністрів України схвалив проект розпорядження Президента України щодо повноважень міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на підписання угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативну і стратегічну співпрацю.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в Департаменті комунікації МВС України.

За словами Авакова, питання підписання цієї угоди включено Єврокомісією в план дій України щодо лібералізації візового режиму.

"Угода дозволить істотно розширити формат співпраці з Європолом та здійснити обмін стратегічно-технічною інформацією, використовувати можливості Інтерполу, брати участь у спільних заходах з розслідування широкого кола злочинів, а також обмінюватися оперативними й персональними даними", - зазначив глава МВС.

Читайте також: Місія ЄС високо оцінила процес переатестації в Нацполіції, - МВС

Крім цього, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підпише Меморандум про взаєморозуміння між Україною та Європейським поліцейським офісом щодо конфіденційності та забезпечення збереження інформації.

Довідка: Європол - це поліцейська служба Європейського союзу. Основними завданнями служби є координація роботи національних служб у боротьбі з міжнародною організованою злочинністю та поліпшення інформаційного обміну між національними поліцейськими службами.  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору