EN|RU|UK
 Економіка
  1121  10

 Україна посилить співпрацю із США у сферах продовольчої безпеки і сертифікації, - Мінагрополітики

Унаслідок поглиблення співпраці України та Офісу торговельного представника США українські фермери матимуть можливість отримати прямий доступ до найбільшого ринку світу.

Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі із заступником Торговельного представника США Елізабет Хефнер і представниками Посольства США в Україні, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

"Для нас важлива співпраця з Офісом торговельного представника США як на двосторонньому рівні, так і в рамках СОТ, зокрема у питаннях зменшення технічних бар'єрів у торгівлі сільськогосподарською продукцією, санітарно та фіто-санітарних заходів та сертифікації продукції", - зазначив Тарас Кутовий і наголосив, що "одним із пріоритетних напрямків є розвиток продовольчої безпеки та гармонізація українських стандартів зі стандартами ЄС".

Читайте також: Гройсман: Ми є світовими лідерами в агросекторі і повинні ними залишатися

Зі свого боку, заступник Торговельного представника США Елізабет Хефнер відзначила успіх України у розвитку сільського господарства. Вона наголосила, що розроблена міністерством стратегія "3+5" є надзвичайно актуальною сьогодні.

Зокрема Хефнер зазначила, що озвучені плани в реформуванні галузі є важливою основою для поліпшення бізнес-середовища в АПК і сприятимуть залученню інвестицій у такі галузі, як переробна промисловість і у виробництво продукції з більшою доданою вартістю.

Під час зустрічі обидві сторони також наголосили на важливості діяльності українсько-американського Ділової Ради з торгівлі та інвестицій і російсько-американської експертної групи з питань торгівлі, останнє засідання якої відбулося напередодні зустрічі.

Також читайте: Уряд працює над розробкою рішень щодо підтримки невеликих фермерських господарств, - Гройсман

Нагадаємо, нова команда міністерства розробила концепцію "3+5", яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона містить 3 стратегічно важливих пріоритети: державна підтримка фермерів, оптимізація роботи держпідприємств і чесний та прозорий обіг землі - і 5 напрямків, які випливають з них. Це розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення та безпека харчової продукції.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n392410
VEhrdlVYTk9RM293V1VSUmMwNUhRVEJhWWxKc00zcFJiWFJIUkRCWlRGRjJkRU41TUV4cVVYVlRPSFl3V1VoU2JIUkROekJaZWxKblpFZE5NRXh5VVhSVFJGRnpPVU1yTUZsSVVYWTVReXN3VEZSUmMwNUhRVEJaU0ZKbmRFTjVNRXcxT0RCS1JGRnpPVWRCTUV4RVVtZE9Remt3VEdwUmRWTkVVbWhPUXlzd1RETlJkRWg2VVc5a1EyOHdTa0U5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору