EN|RU|UK
 Політика України
  2267  8

 Медичний центр Нацгвардії отримав нове обладнання завдяки трастовому фонду НАТО

Медичний центр Нацгвардії завдяки трастовому фонду НАТО отримав нове реабілітаційне обладнання.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі НГУ.

У повідомлені зазначається: "У Медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" відбулася урочиста церемонія вручення нового реабілітаційного обладнання представниками офісу Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA).

Також читайте: Агресивні кроки РФ спрямовані проти європейських цінностей. НАТО має вжити заходів щодо стримування, - міністр оборони Естонії

На урочистому заході був присутній командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллеров, керівник офісу зв'язку НАТО в Україні Александер Вінніков, керівник проектів Трастових фондів НАТО доктор Фредерік Пежо, керівник офісу NSPA в Україні Василь Литвинчук, представник офісу NSPA в Україні Наталія Мельниченко, директор Українського науково-дослідного інституту протезування Антоніна Салєєва, а також представники місцевих органів влади та громадських організацій.

"Завдяки трастовому фонду НАТО Національна гвардія України зараз має можливість надавати висококваліфіковану допомогу в реабілітації учасників АТО, використовуючи сучасне обладнання. Ми розглядаємо також можливість лікування в цьому медичному центрі і представників інших силових структур", - сказав командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

Командувач також наголосив, що Нацгвардія завжди готова до співпраці, оскільки лише спільними зусиллями можливо досягнути миру та забезпечити захист громадян.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Обійтися без створення кримського батальйону не вдасться", - Чубаров

"Така робота та порозуміння на високому міжнародному рівні може бути прикладом для багатьох державних та громадських організацій, які прагнуть розвиватися", - сказав Юрій Аллеров.

Під час Варшавського саміту буде представлено оновлений пакет допомоги Україні і значною частиною цього пакету буде саме допомога в реабілітації.

"Це частина тієї допомого, яку ми значно примножили з часу анексії Криму та початку агресії на сході України. НАТО підтримує Україну, і в подальшому ми плануємо значно наростити рівень підтримки. Уже за місяць ці пропозиції будуть розглянуті на найближчому саміті у Варшаві", - підкреслив керівник офісу зв'язку НАТО в Україні Александер Вінніков.

Сучасне устаткування дасть змогу ефективно проводити процедури з відновлення рухливості та функціональності суглобів після операцій та травм, лікувати цереброваскулярні, серцево-судинні, гастроентерологічні захворювання та захворювань опорно-рухового апарату.

Начальник медичного центру "Нові Санжари" НГУ, полковник медичної служби подякував за співпрацю та надане обладнання: "Фахівці НАТО також провели навчання для наших медпрацівників, щоб ми могли використовувати його якісно та повною мірію. Наразі персонал санаторію вже проводить лікування та реабілітацію учасників АТО".

Загальна вартість обладнання, переданого центру, становить 65 тис. євро і, як повідомляють пацієнти, результати лікування відчуваються вже через декілька процедур.

Читайте: Європі потрібні не символічні, а реальні потужності для стримування Росії, - генерал Ходжес


Источник: https://ua.censor.net.ua/n392421
VEhrNGRrdzVRemd3VEZoUmRFNUROREJaWWxGMVRrTTVNRXhDT0RCS00xRnJUa05wTUVvMU9EQktNMUZ6VGtkSE1GcGlVWFowUXprd1RFUlJkVGxIVFRCTU0xRnpRMFJSY3psRGVUQk1SRkpuVGtNd01GcGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору