EN|RU|UK
 За кордоном
  19389  194

 Через високий рівень алкоголізації населення в РФ хочуть заборонити одеколон у великих флаконах

У Комі РФ через високий рівень алкоголізації населення республіки пропонують заборонити на федеральному рівні великі флакони косметичних засобів

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, підготовку відповідної законодавчої ініціативи обговорили 8 червня на засіданні комісії з протидії незаконному обігу промислової продукції, пише FlashNord.

На думку авторів ініціативи, зміна ємності парфумерно-косметичної продукції з 50 до 10 мл зробить її невиправдано дорогою для застосування не за основним призначенням.

Також читайте: Холодильник починає перемагати телевізор: за місяць рейтинг "Єдиної Росії" впав на 7%, - Rzeczpospolita

У Комі отруєння продукцією "подвійного призначення" займають перше рангове місце в структурі етіологічних причин різних отруєнь. Для виправлення ситуації також запропоновано при виявленні фактів перевезення або роздрібного продажу спиртовмісної нехарчової продукції "подвійного призначення" заарештовувати товар і направляти його на дослідження в лабораторію на відповідність вимогам нормативних документів. Крім того, запропоновано встановити заборону на роздрібний продаж алкогольної продукції з 23 години до 8 годин в організаціях торгівлі та громадського харчування, розташованих у багатоквартирних будинках.

За даними Управління Росспоживнагляду в республіці, зловживання алкоголем і його сурогатами істотно впливає на загальний рівень смертності в Комі. При цьому, минулого року рівень первинної захворюваності хронічним алкоголізмом перевищував середньореспубліканський в 10 муніципалітетах.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n392486
VEhrNGRrdzVRM2N3VEhaUmRYUkRLekJNVUZGMmRFTTNNRmw0T0RCTUwxRjFUa2RRTUZsaVVtZDBRM2t3VERVNE1FdEVVWFowUjBJd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору