EN|RU|UK
 Економіка
  4885  12

 Україна повинна використовувати потенціал внутрішніх водних шляхів, - Омелян

Україна повинна використовувати потенціал внутрішніх водних шляхів, але для цього необхідно провести модернізацію об'єктів інфраструктури та змінити систему управління внутрішніми водними шляхами.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з місією американських інженерів, які надали звіт за результатами інспекції шлюзів на Дніпрі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мінінфраструктури України.

Ця інспекція тривала два тижні, вона відбулася завдяки розширенню технічної допомоги, що надається Сполученими Штатами Америки. Місія американських експертів ознайомилася з роботою всіх дніпровських шлюзів, провела кваліфіковану інспекцію їх технічного стану, визначила об'єкти, які потребують ремонту й модернізації.

Читайте також: На ремонт доріг цього року буде додатково виділено понад 5 млрд грн, - Омелян

Омелян висловив переконання, що Україна повинна використовувати потенціал внутрішніх водних шляхів, але для цього необхідно провести модернізацію об'єктів інфраструктури та змінити систему управління внутрішніми водними шляхами.

Місія американських інженерів повинна підготувати детальний звіт і направити його в міжнародні організації та фінансові інститути, які, в свою чергу, визначаться з подальшим фінансуванням ремонтних робіт.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n392621
VEhrdlVXNTBRemd3VEZoUmRUbEhVREJNTUhaTU9VTmpNRnBpVVhaa1IxY3dURE5TYUU1SFFUQk1SRkpuWkVkRE1GbEVVbWM1UXpZd1dVeFNaemxIUVRCTVp6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору