EN|RU|UK
 Політика України
  9467  148

 Для того, щоб суди випалювали корупцію розпеченим залізом, вони самі повинні очиститися від корупціонерів, - Порошенко

На засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики під головуванням Президента Петра Порошенка відбулося обговорення питань щодо впровадження судової реформи.

Вітаючи присутніх із прийняттям змін до Конституції в частині правосуддя та імплементації закону "Про судоустрій і статус суддів", глава держави наголосив, що це буде сприяти повному перезавантаженню суддівської гілки влади, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Президент зазначив, що це той крок, якого давно чекало суспільство, адже чинна судова система має дуже низький рівень довіри. Порошенко висловив переконання, що зі створенням умов для перезавантаження судової гілки влади фактично було завершено формування принципово нової інфраструктури для боротьби з корупцією в Україні.

"Але для того, щоб суди випалювали корупцію розпеченим залізом, вони самі повинні очиститися від корупціонерів", - наголосив Президент.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Шимкив о судебной реформе: в Польше она проходила 15 лет, в Словакии - более 6 лет, в Сингапуре - еще больше

Глава держави схвалив зняття недоторканності суддів, введення декларування всіх доходів і витрат - все це сприятиме не лише очищенню суддівського корпусу, а й викоріненню корупції. Президент констатував, що зараз введено ефективну співпрацю Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції, Національного антикорупційного бюро та інших правоохоронних органів, Фіскальної служби, що вже сприяє більш якісному та справедливому проведенню конкурсів.

"На сьогодні той прискіпливий моніторинг способу життя, який передбачає закон, заповнення та подання декларації доброчесності, декларації родинних зв'язків, контроль Громадською радою - всі ці елементи дозволять нам твердо розраховувати, що ми найближчим часом будемо мати ефективну судову систему, яка буде користуватися довірою українського народу", - зазначив глава держави.

Читайте: Изменения в Конституции в части правосудия - одно из самых главных решений за время моего президентства, - Порошенко

Порошенко зазначив, що важливо вже з вересня почати конкурсну процедуру щодо формування Верховного суду України, і до кінця року сформувати його.Источник: https://ua.censor.net.ua/n392641
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6WXdURGRTWjA1SFJEQk1MMUpvZEVkWE1GazVPREJaU0ZKbk9VTXdaazVIUWpCWlVGRjBUa01yTUV4TVVYTkRSRkpuVGtNeE1GbFVVWFowUjBFd1RIcFJjMEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору