EN|RU|UK
 Політика України
  13560  113
Матеріали за темою:

 Санкції проти РФ будуть продовжені в повному обсязі, - Кулеба

Є всі підстави говорити про те, що санкції проти Російської Федерації будуть продовжені в повному обсязі.

Як передає Цензор.НЕТ, про б це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

"Я переконаний, що це рішення (ухвалення Сенатом Франції резолюції щодо пом'якшення режиму санкцій ЄС проти Росії. - ред.) не приймається в контексті найближчого продовження санкцій проти Російської Федерації. Я думаю, що це не вплине, і санкції в повному обсязі будуть продовжені. У будь-якому разі, є всі підстави про це поки що говорити", - сказав він.

За словами посла з особливих доручень МЗС України, Європа вже чітко усвідомлює загрози з боку Росії безпеці європейських країн.

"В Європі є вже дуже чітке усвідомлення того, що ті загрози, які створила Росія європейській безпеці, стосуються не лише України, але і цих європейських країн. І деякі речі, які в Німеччині відбуваються, є індикативними. Тому дуже просто: намагаючись якимось чином проявити симпатію до Росії, стратегічно ці країни підривають власну національну безпеку, тому що Росія завтра не зміниться, вона не стане менш агресивною. Навпаки, зрозумівши, що вона досягає локально свого, вона ставатиме ще більш нахабною і агресивною в своїх діях", - зазначив Кулеба.

Також він додав, що санкції дійсно працюють проти агресора. "Санкції дійсно працюють тоді, коли це євроатлантичні санкції, коли є єдиний режим санкцій, який застосовують Сполучені Штати, Європейський Союз та деякі інші країни. Коли є єдиний фронт, тоді агресор відчуває себе найбільш вразливим і найбільше страждає від цих санкцій. Руйнування цієї євроатлантичного єдності, так само, як і руйнування європейської внутрішньої єдності, матиме для світової політики далекосяжні наслідки", - переконаний дипломат.

Нагадаємо, Верхня палата парламенту Франції ухвалила з поправками резолюцію, що містить звернення до уряду щодо пом'якшення режиму санкцій Європейського Союзу проти Російської Федерації, але при цьому обмеження пропонується залишити до виконання Мінських угод.

Також читайте: Люди по всій Росії дякують Путіну за продовольче ембарго щодо Заходу, - глава Мінсільгоспу РФ


Источник: https://ua.censor.net.ua/n392651
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIa3ZVVzEwUjBRd1RIWlJkR1JEZURCTVFYWk1PVWRCTUV4WVVYUTVReXN3VEhaU2FuUkhSekJhWWxKcU0zcFNaMlJEZHpCTU0xRjFkRWRITUZwaVVtd3plbEZ1VGtOWU1FdEdPREJMVkZKblRrTjNNRXd6VW1oMFIxY3dXVGc5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору