EN|RU|UK
 За кордоном
  65735  199
Матеріали за темою:

 Польські священики відповіли на лист українців про прощення Волинської трагедії

Польські священнослужителі відреагували на лист представників української еліти про взаємне прощення злочинів часів Другої світової війни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

"Лист українців напередодні річниці Волинської трагедії, написаний політиками, священнослужителями та інтелектуалами - це черговий крок на шляху до польсько-українського возз'єднання", - вважає архієпископ і митрополит Перемишльський-Варшавський Євген Попович.

Він приєднався до заклику, адресованому політикам, щоб ті не використовували людські трагедії з метою накопичення політичного капіталу й не вдавалися до мови ненависті. Євген Попович також схвалив ініціативу зі створення загального дня пам'яті жертв українсько-польських конфліктів.

Читайте: "Просим прощения и в равной мере прощаем", - общественные деятели Украины предложили Польше установить общий День памяти о жертвах Волынской трагедии

Лист українців прокоментував також архієпископ і митрополит Люблінський Станіслав Будзяк. "Вивчення трагічних подій потрібно залишати історикам, а ми, християни, повинні йти по шляху примирення, приймати простягнуті до нас руки й дивитися в майбутнє, особливо зараз, коли Україна переживає важкі часи. Не варто також забувати, що будь-які непорозуміння та конфлікти між Польщею і Україною тішать наших ворогів", - сказав священнослужитель.

"Давайте ж приймемо цей лист з відкритим серцем і підтримаємо Україну, яка цього не забуде, так само, як вона не забула, що це Польща першою визнала її незалежність", - додав Станіслав Будзяк.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n392658
TUV4TVVYWjBRemN3VEdwUmRtUkhRakJaZWxGMWRFTjNTVTVIUXpCWlJGRnpUa042TUV4WVVYUk9SMWN3V1RoMlRIazRkakJhWWxKblpFZERNRXczVW1kT1IxY3dXVGs0TUVwTVVYWjBRemN3VEdwUmRtUkhRakJaZWxGMWRFTjNTVTVIUXpCWlJGRnpUa042TUV4WVVYUk9SMWN3V1RrNE1Fb3ZVWFowUXpjd1dYcFNhV1JEZHc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору