EN|RU|UK
 Суспільство
  5206  80

 Ставлення українців до вимушених переселенців стало більш позитивним, - ООН

Згідно з даними соціологічного дослідження, за два роки бойових дій на Донбасі та окупації Криму ставлення українців до вимушених переселенців стало більш позитивним.

Як передає Цензор.НЕТ, про це розповіли в ефірі "Громадського" глава представництва Агентства ООН у справах біженців в Україні Пабло Матео та координатор проектів Київського міжнародного інституту соціології Марина Шпікер.

"Більшість українців має позитивне ставлення до переселенців, і лише незначна меншість ставиться до них негативно", - сказав Матео.

Зокрема, за даними дослідження, більшість українців вважають, що переселенці повинні повернутися в місця постійного проживання, як тільки це стане можливим. І в той же час зменшилася кількість людей, які покладають провину за те, що трапилося, на переселенців.

"Ми очікували гіршого результату, ґрунтуючись на дослідженнях серед самих внутрішньо переміщених осіб", - сказала Шпікер.

Зазначимо, станом на 23 травня 2016 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 783 696 переселенців або 1 445 739 сімей з Донбасу і Криму.

Читайте також: За 3-4 місяці запрацює єдина електронна база даних переселенців, - Рева
Источник: https://ua.censor.net.ua/n392662
VEhrdlVYWTVRekV3V1VSUmRHUkhRakJNV0ZGMU9VTXhNRXd6VW1oMFIxZE1lUzlTWjJSREt6QlpZbEpzZEVNck1FeDJVWFowUTNvd1dtSlNhak42VVc1MFEyVXdTakE5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору