EN|RU|UK
 Політика України
  3404  11

 Держприкордонслужба посилює контроль на кордоні з Молдовою

Державна прикордонна служба продовжує посилювати заходи з охорони державного кордону і ліквідувати канали діяльності злочинних угруповань, які здійснюють протиправну діяльність.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Держприкордонслужби України, в рамках роботи щодо запобігання переміщенню контрафактної продукції прикордонне відомство вживає комплекс оперативних заходів і підсилює ділянки додатковими прикордонними підрозділами, посилюється сегмент українсько-молдовського кордону.

З цією метою в Чернівецьку область прибуло кілька спеціальних груп швидкого реагування з числа резервів прикордонного відомства. Вони повністю укомплектовані і в стані кілька днів автономно здійснювати охорону кордону на певній ділянці. Також цим мобільним групам надаватиметься допомога з повітря, із залученням до патрулювання літака "Даймонд". А для кращого реагування на зміни в обстановці такі мобільні групи забезпечені автомобілями високої прохідності, які дозволяють краще й швидше маневрувати у разі виявлення порушників. Крім того, в Чернівецький прикордонний загін прибули мобільні тепловізійні комплекси на базі автомобіля "Фольксваген", які дають можливість перекривати ділянку кордону радіусом 12 кілометрів.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Понад 80 одиниць транспортних засобів передано для посилення північного кордону України, - Держприкордонслужба. ФОТО

З початку поточного року тільки прикордонники Чернівецького загону в 61 випадку виявили та вилучили майже 374 тисячі пачок сигарет, що на 33% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Більшість тютюнових виробів були виявлені на "зеленому кордоні" українсько-румунської ділянки.


  Источник: https://ua.censor.net.ua/n392688
  VEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNURNREJNTjFGMldIcFJkWFJES3pCTU0xSm5kRWRCTUV3M1VYVTVSMDFtVGtOVk1FeFlVbWRPUXpJd1RDOVNaMDVETkRCTWNsRjJkRWRCTUV4VVVYWjBRemt3V1VoUmRUbEhSREJNWWxGelpFTjNaazVEWXpCTU4xRjFPVU13TUV3M1VYTjBRM2M9
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору