EN|RU|UK
 Економіка
  10485  73

 Теплові тарифи поки що залишаться стабільними, а тарифи на воду можуть знову зрости, - Герус

Рівень тарифів на теплову енергію в найближчому майбутньому підвищуватися не повинен, але можна очікувати подальшого підвищення тарифів на водопостачання.

Таку думку в коментарі "Цензор.НЕТ" висловив екс-член Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Андрій Герус.

"У тарифах на опалення 75% становить ціна газу. Відповідно недавнє підвищення цін на газ спричинило і подорожчання послуг опалення", - пояснив він.


"Однак найближчим часом ці тарифи повинні залишитися більш-менш стабільними", - додав експерт.

Що стосується тарифів на воду, то тут Герус вважає дії НКРЕКП не цілком обґрунтованими.

"Тарифи на воду на 40% складаються з ціни електроенергії, оскільки воду качають електричні помпи. А ціну на електроенергію для підприємств підвищили, оскільки ввели розрахунок ціни вугілля за формулою "Роттердам плюс доставка". Але насправді це вугілля часто не з Роттердама йде... Тому тут я вважаю необґрунтованим не стільки саме підвищення тарифів, скільки весь ланцюжок прийнятих рішень", - сказав експерт.

Він також припустив, що в середньо- або короткостроковій перспективі ціна електроенергії може знову зрости, що спричинить чергове підвищення тарифів на водопостачання.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору