EN|RU|UK
 Суспільство
  24440  96

 Порошенко підписав закон про скасування оподаткування пенсій

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій", прийнятий Верховною Радою 2 червня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.

Президент наголосив, що в 2015 році владі вдалося врятувати країну від дефолту, а на початку поточного року - досягти макрофінансової стабілізації економіки.

"Ціною надзвичайних зусиль нам нарешті вдалося зломити негативну тенденцію падіння ВВП та економіки України, яка тривала 14 кварталів", - повідомив Петро Порошенко.

Президент зазначив, що падіння значною мірою було спричинене агресією Росії проти України, окупацією великого промислового регіону нашої країни, демонтажем та знищенням виробництва в цьому регіоні й закриттям ринку РФ для українських виробників.

"Звичайно, ці агресивні дії країни, яка на нас напала, не могли не вплинути на економічну позицію", - констатував глава держави.

Читайте також: Рада скасувала оподаткування пенсій

Однак сьогодні ситуація змінилася, і є позитивна динаміка. "У першому кварталі 2016 року, вперше після 14 кварталів, ми спостерігаємо зростання економіки. Ми впевнені в тому, що ця тенденція буде продовжена й далі, тому що ми маємо сьогодні і зростання прямих іноземних інвестицій, і появу інвесторів", - зазначив Петро Порошенко .

За словами глави держави, всі ці фактори дають можливість забезпечити не лише життєдіяльність держави, а й скасувати фіскальне навантаження на пенсії.

"Перші ці кроки дають нам можливість забезпечити не лише фінансування сектора оборони й безпеки, Збройних Сил України, а й у першу чергу направити їх тим, хто сьогодні найбільше їх потребує. Перше - були зроблені кроки, спрямовані на захист пенсіонерів. І сьогоднішній закон, який я підписую, стверджує, що в нас більше не будуть оподатковуватися пенсії", - сказав Президент, наголосивши, що пенсіонери зараз одні з перших громадян, які потребують підтримки держави.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n392798
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF5OHdURGRSZEU1RGR6QlpURkYxZEVNMFprNURMekJNV0ZGMlpFZENNRnBpVW1wM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору