EN|RU|UK
 Політика України
  11174  129

 Держава зобов'язана заборонити вибори в умовах окупації, - Сироїд

Україна має заборонити проведеня виборів на окупованому Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловила заступник глави Верховної Ради Оксана Сироїд в статті для "Дзеркала тижня".

"Оскільки на окупованих територіях діє окупаційна адміністрація, органи державної влади України не можуть здійснювати там свої повноваження, а коли так, то держава не має там суверенітету і не спроможна, і не зобов'язана захищати права людей. Зокрема, держава не спроможна провести вибори і зобов'язана заборонити їх в умовах окупації. Бо "демократичні вибори є проявом суверенітету, який належить людям країни, чий голос стане основою повноважності й легітимності влади" - це відповідно до стандартів ООН і ОБСЄ. Якщо люди - носії суверенітету - виїхали з окупованих територій, а ті, що залишилися, підтримують "суверенітет" окупанта, то будь-які вибори матимуть як наслідок повноважність і легітимність лише окупанта", - підкреслює віце-спікер.

Нагадаємо, згідно з Мінським домовленостями, Україна повинна забезпечити проведення виборів на окупованому Донбасі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n392865
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJMU0ZGMVRrZEJNRXczVW13NVF6Qk1lUzlSYzNSRE5EQk1TRkYyZEVkQk1FeG9PREJLVkZGMmRFTTVNRXhJVVhOT1IwST0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору