48533  860

Збірна України на Євро-2016 у дебютному матчі поступилася збірній Німеччини з рахунком 0:2

Завершився перший матч Чемпіонату Європи з футболу за участю збірної України, в якому вона зіграла з командою Німеччини. На 19-й хвилині перший гол у ворота України забив Мустафі. Україна мала кілька моментів, але забити так і не змогла. У кінці другого тайму Швайнштайгер, який вийшов на заміну, на останній хвилині забив другий м'яч у ворота України.

Склад команд України: П'ятов, Хачеріді, Федецький, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Зозуля (Селезньов), Коваленко (Зінченко), Сидорчук, Ярмоленко, Коноплянка.

Тренер - Михайло Фоменко.

Склад команди Німеччини: Нойер, Мустафі, Гектор, Геведес, Хедіра, Езір, Дракслер (Шюррле), Мюллер, Боатенг, Кроос, Гетце (Швайнштайгер).