EN|RU|UK
 Політика України
  5599  60

 Гройсман закликав представників бізнесу інвестувати в Україну: "Ваше завдання - робити свою справу, наше - зробити все, щоб у вас не було ніяких проблем". ВIДЕО

Уряд докладатиме зусиль для зменшення зарегульованості, подолання зловживань з боку контролюючих органів, забезпечення стабільності системи і верховенства права з метою створення сприятливих умов для залучення інвестицій в Україну.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відкриття Шведсько-українського бізнес-форуму в Києві в понеділок, 13 червня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну."Наше завдання полягає у тому, щоби створити розумні регуляції, унеможливити будь-які зловживання з боку контролюючих органів, створити систему настільки сталою, щоб ви могли абсолютно вільно прогнозувати свої інвестиції в українську економіку, - заявив Володимир Гройсман, звертаючись до представників бізнесу. - Умови ведення бізнесу мають бути комфортними, незважаючи на те, яким є походження інвестицій".

Прем'єр-міністр повідомив, що з цією метою незабаром при уряді створять Агентство супроводу інвестицій.

За його словами, "домашнє завдання" уряду - створити сприятливі, прості умови, за яких інвестори могли б вільно вести бізнес. "Ваше завдання робити свою справу, наше завдання - все зробити навколо, щоб у вас не було ніяких проблем: ні з землею, ні з дозволами, ні з чим іншим", - зазначив він.

Читайте також: При Кабміні буде створено агентство із супроводу інвестицій, - Гройсман

Прем'єр-міністр закликав представників бізнесу інвестувати в Україну та запевнив у повному сприянні уряду. "Хочу запевнити від імені уряду України, що ми будемо робити усе залежне від себе у межах повноважень, щоби проводити подальшу дерегуляцію. Ми будемо все робити для того, щоб утверджувати верховенство права. Ми будемо робити кроки, які створять належний клімат для вашого бізнесу, - підкреслив він. - У нас є достатньо політичної волі, щоб забезпечити можливість для вільного розвитку бізнесу, для залучення інвестицій", - наголосив Гройсман.

Серед найбільш перспективних сфер в Україні, що можуть "приносити успіх для тих, хто інвестує, та для нашої країни", за його словами, є галузь енергоефективності, ІТ-сектор та аграрний комплекс.
Голова уряду зазначив, що запорукою захисту інвестицій є утвердження верховенства права та зміна системи правосуддя. У цьому контексті він нагадав, що напередодні Верховна Рада України ухвалила зміни до Конституції, "чим розпочала масштабну реформу судової системи". Це дозволить перезавантажити систему та дасть можливість прийти до неї новим чесним фахівцям. Водночас, "ті, хто вірою служив у системі судової гілки влади, зможуть отримати публічну можливість залишитися далі працювати у цій системі", - зазначив Володимир Гройсман.

Основою залучення інвестицій є сильна економіка, зазначив Гройсман. Саме тому головний пріоритет роботи уряду - забезпечення макроекономічної стабільності в країні, а також подальша дерегуляція.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Через 10 років Україна буде в ЄС, і в нас теж будуть євроскептики і єврооптимісти, - Гройсман. ВІДЕО

Прем'єр-міністр поінформував про здійснені урядом заходи, зокрема - початок реформи державної служби, української митниці. Також цього року буде впроваджено електронне декларування, зауважив він.

Крім того, уряд буде докладати зусиль для забезпечення стабільності податкової системи в Україні. З цією метою уряд реагуватиме на сигнали від бізнесу, зазначив Гройсман. Водночас податкове законодавство має бути змінене таким чином, щоб нова система була прогнозованою і легкою в застосуванні. Для цього, за його словами, необхідно забезпечити неможливість внесення змін до податкового законодавства найближчими роками, "щоб ви чітко бачили, з якою системою вам потрібно буде працювати", - зазначив прем'єр-міністр, звертаючись до представників бізнесу.

Гройсман також висловив переконання, що до кінця цього року буде забезпечена стабільність економіки держави. "Я думаю, що до кінця цього року ми будемо бачити кроки, які дозволять чітко переконатися, що реформи тривають і зміни відбуваються", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "До кінця цього року ми будемо бачити абсолютно стабільну економіку в нашій країні", - Гройсман

Глава уряду відзначив великий потенціал взаємодії України та Швеції, зокрема - у сферах залучення інвестицій і розвитку торгівлі. "Сьогодні дуже важливо, щоб наші двосторонні відносити розвивалися. Ми розуміємо, що в цьому випадку українська влада має "домашнє завдання", - заявив Гройсман. - Ми повинні створити умови для розвитку наших двосторонніх динамічних відносин".

Прем'єр-міністр побажав представникам бізнесу успіху, стабільності і розвитку. "Тоді буде успішна і Україна, і буде забезпечена стабільність в нашій державі. Ваші успіхи - це успіхи України", - наголосив він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n393117
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VW14MFF6a3dURXhSZEdSSFFqQlpURkYxVGtkSE1GcGlVbXd6ZWxGdGRFTjNNRXhJVVhaT1IxY3dUREE5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору