EN|RU|UK
 Політика України
  757  4

 Україна вперше стала членом Програмного комітету з питань молоді Ради Європи

Директора департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту Ірину Бєляєву обрано заступником голови Програмного комітету з питань молоді Ради Європи на 2016 рік і головою комітету на 2017 рік.

Таке рішення ухвалено на черговому засіданні комітету, яке відбувалося з 8 по 10 червня 2016 року в м. Страсбург (Французька Республіка), повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Міністерства молоді та спорту України.

Згідно з процедурою роботи у ході засідання розглянуто питання щодо проведення заходів молодіжного департаменту Ради Європи та надання фінансової підтримки на реалізацію молодіжних проектів, поданих на розгляд до Європейського молодіжного фонду.

Програмний комітет налічує 8 представників державних органів (CDEJ) та 8 представників громадського сектору (Advisory Council, AC). Відповідно до пріоритетів роботи у молодіжному секторі Ради Європи та в рамках затвердженого бюджету ухвалюють рішення щодо програм діяльності Європейських молодіжних центрів у Будапешті та Страсбурзі, виділення грантів на підтримку проектів громадських організацій від Європейського молодіжного фонду (EYF). Обов'язковим є моніторинг їх імплементації.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Новим главою офісу Ради Європи призначений Мортен Енберг, який розмовляє українською мовою

Європейський молодіжний фонд (The European Youth Foundation (EYF) було створено у 1972 році Радою Європи, він відіграє важливу роль у заохоченні співпраці між молоддю Європи, сприянні активній участі в громадянському суспільстві і політичному ухваленні рішень. Понад 40 років EYF забезпечує підтримку та надання фінансової допомоги для молодіжної діяльності, спрямованої на забезпечення прав людини, демократію, толерантність та солідарність.

Щороку EYF виділяє близько 3,7 млн євро на підтримку молодіжних проектів. Громадським організаціям України варто звернути особливу увагу на гранти від EYF на реалізацію пілотних проектів. Оскільки одним із пріоритетів таких проектів на 2016 рік визначені розбудова миру, постконфліктне врегулювання в молодіжному середовищі та посилення ролі громадських організацій у питанні вирішення конфліктів в Україні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n393125
VEhrNGRreDZWWFF3VEd0bk1FeHlVWE5PUXprd1RFUlJkVE42VVhaT1F5c3dUSFpSZG5SRE1EQlplRGd3UzBSUmMwNURNREJNUVdjd1NWUlJjM1JIUVRCTU4xRjJPVU0w
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору