EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  64335  184

 Кабмін розробив законопроект про монетизацію пільг, - міністр Рева

Міністр соціальної політики Олександр Рева констатує розробку Кабінетом Міністрів законопроекту про монетизацію пільг.

Монетизацію пільг потрібно було впроваджувати років десять тому. Таку точку зору Міністр соціальної політики Андрій Рева висловив газеті "Урядовий кур'єр", - передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів.

"А як не зробили тоді, то потрібно зробити зараз, - каже Андрій Рева. - За приклад візьмемо пільги на проїзд. У Києві громадський транспорт просто розбитий. Бо пільги ми людям дали, а заплатити за них надавачам послуг забули.

Або інший епізод. Пільговик, скажімо, чорнобилець, який має право на безкоштовний проїзд, у великому місті може користуватися ним щодня. А житель віддаленого села - може, раз на рік, коли вирішить відвідати родичів десь в Україні. Тому, вважаю, справедливо буде замість умовної пільги надати людям однакові суми грошей. А на що вони їх зрештою витратять: на продукти, ліки чи відпочинок - вирішать самі. Саме так буде справедливо. І що заможнішою з часом ставатиме держава, то більшими будуть ці компенсації. Так, буде і чимало невдоволених, які знайдуть, до чого присікатися. Але впевнений: коли це зробимо, транспорт почне розвиватися, і люди це побачать та відчують".

Питання монетизації пільг постає з року в рік. Його обговорює як Уряд, так і експертне середовище. Останні вважають, що виділяти гроші пільговику - ефективніше. Власне, "монетизація" означає процес перетворення зобов'язань держави на кошти для пільговика.

Законопроект щодо монетизації пільг уже розроблено й згодом буде подано на розгляд Верховної Ради.

Читайте також: За 3-4 місяці запрацює єдина електронна база даних переселенців, - Рева
Источник: https://ua.censor.net.ua/n393209
VEhrdlVXOU9RekV3VEV4UmMwTkVVV3RPUXprd1RGUlNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU12TUZwaVVYVTVSMDB3VEZCUmRVRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору