EN|RU|UK
 Політика України
  11726  28

 Співавтор доповіді "Російські військові злочини в Україні в 2014 році" Госевська: Жодна зі сторін не поставила під сумнів цей документ, навіть РФ

Доповідь "Російські військові злочини в Україні в 2014 році", представлений нещодавно в Сеймі Польщі, не було поставлено під сумнів жодною зі згаданих у ньому сторін.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила співавтор документа, депутат Сейму Малгожата Госевська в інтерв'ю "Укрінформу".

"Ніхто, жодна зі сторін не поставила під сумнів цей документ, і насамперед російська", - сказала вона. "Досі ніхто не знайшов у доповіді жодної помилки, і це для мене дуже важливо. Це показує вагу матеріалу, а тому його серйозно сприймає російська сторона", - підкреслила политик.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія не дає підстав говорити про зняття санкцій або проведення виборів на Донбасі, - Климпуш-Цинцадзе

"Готуючи цю доповідь, ми діяли дуже обережно. У ній є близько 60 свідчень, але це не означає, що ми говорили лише з людьми, згаданими в документі. Ми провели бесіди з набагато більшою кількістю осіб, свідками цих драматичних подій. Але ми не всі свідчення взяли до уваги саме через побоювання, що хтось міг би щось поставити під сумнів. А вистачило б однієї помилки, і це би вплинуло на достовірність усього документа", - розповіла Госевська.

Нагадаємо, 8 червня в нижній палаті польського Сейму було представлено доповідь про злочини російської армії на Донбасі в 2014 році.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n393278
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRE1EQk1XRkYyT1VkRU1GbE1VWE5PUjBObVRrTXdNRXczVVhWMFIwUXdUSHBSZEdSRE9UQlpTamd3VEdaUmRUbERLekJaWmxGMVRrTTVNRXd6VW14MFIwSXdXVXhTYWtoNlVYTk9SMEV3VEhwU2JIUkhVRWxPUTJjd1MxSTRNRmxJVVhSa1F6VXdUSGc0TUVvdlVYWjBRemN3V1hwU2FXUkRkMlpPUTFVd1REZFJkbVJEZURCTVJGSm5VVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору