EN|RU|UK
 Економіка
  2459  25

 Дніпропетровська ОДА розробила методичку щодо роботи у Prozorro для інших областей України, - Резніченко

На сьогодні Дніпропетровська область зареєструвала в Prozorro близько 20 тисяч лотів майже на 890 мільйонів гривень. Економія від цих торгів понад 77 мільйонів гривень.

Дніпропетровська ОДА розробила спеціальну методичку щодо роботи у Prozorro. У ній - документи, шаблони договорів, відповіді на найрозповсюдженіші питання, навчальне відео, корисні телефони. Усі напрацювання розміщено в Інтернеті, інформацію постійно оновлюєть. Покрокові інструкції стануть у пригоді як держслужбовцям, так і підприємцям. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає 112.

Дніпропетровська ОДА разом з Міністерством економіки навчає інші регіони роботі в Prozorro. Таке рішення ухвалив Кабмін. Дніпропетровщина вже взялася за справу.

"Дніпропетровщина однією з перших в Україні почала працювати в системі Prozorro. Нині область - лідер країни за якістю впровадження електронних торгів та входить до трійки найкращих за успішно завершеними лотами. Ми розуміємо, які питання найчастіше виникають під час роботи в Prozorro. На власному досвіді знаємо, як подолати складнощі. Тепер наші напрацювання систематизовані та доступні для всіх охочих", - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Методичні матеріали з Prozorro доступні за посиланням. Тут можна знайти інформацію про переваги роботи з системою, текстові та відеоінструкції з реєстрації лотів, створення та закриття закупки, відповіді на найрозповсюдженіші питання, приклади договорів, корисні телефони. Все, що потрібно знати для роботи з системою електронних держзакупівель. Інформацію оновлюєть щомісяця.

Дніпропетровщина вже має досвід навчання роботі в Prozorro. ОДА та волонтери разом провели близько 40 семінарів - для бізнесу і бюджетних структур.

Впроваджувати систему електронних закупівель Prozorro на Дніпропетровщині розпочали з серпня 2015 року. На сьогодні Дніпропетровська область зареєструвала в Prozorro близько 20 тисяч лотів на майже 890 мільйонів гривень. На цих торгах заощадили щонайменше 77 мільйонів гривень.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n393281
VEhrdlVXOU9RekV3VEdaUmRtUkhWekJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdURlJSZEdSSFFUQk1ZbEYwT1VOM01FeHlVbWM1UXk4d1dtSlJjM1JETnpCYVdqZ3dTamRSYkU1RFVXWk9RMVV3VEROU2JIUkRMekJaUkZGMmRFTXZNRXhZVW1kMFIwRXdURGRSYzNSSFNqQk1hbEYyWkVOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору