EN|RU|UK
 Політика України
  9108  102
Матеріали за темою:

 Ми повинні спрогнозувати подальші кроки агресора завдяки набутому досвіду, - Порошенко (оновлено)

Україна повинна використовувати вже накопичений досвід у військовій сфері і спрогнозувати подальші дії Російської Федерації щодо нашої країни.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив у ході науково-практичної конференції "Уроки гібридної війни: військові аспекти", яка проходить у Генеральному штабі Міністерства оборони України, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Глави держави.

"Адекватно реагуючи на дії агресора, ми повинні узагальнити вже набутий нами досвід і спрогнозувати подальші дії Російської Федерації щодо нашої держави. Постійно повинен вестися пошук ефективних стратегій захисту від "гібридних загроз". Мають вивчатися уроки цієї війни, тестуватися і підтверджуватися відповідні концепції протидії, покращуватися національні спроможності і взаємосумісність із НАТО", - зазначив Порошенко.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Армія України стане однією з найпотужніших у всьому регіоні, - Парубій. ВІДЕО

Глава держави звернув увагу на необхідність вивчення можливостей територіальної оборони держави. "У разі агресії питання побудови територіальної оборони, з урахуванням досвіду останніх двох років повинні бути ретельно опрацьовані", - зазначив Президент. Він також наголосив на необхідності охорони важливих державних об'єктів у глибині нашої території.

"Так само в разі повномасштабного вторгнення повинен бути відшліфований план загальної мобілізації і функціонування держави в умовах воєнного стану", - сказав Президент і додав: "Те, що ми зараз не оголошуємо загальної мобілізації, тільки викликано тим, що кампанія побудови контрактної армії ефективна".

Президент також висловив переконання, що слід підготувати й інфраструктуру, й відповідну матеріально-технічну базу для того, щоб мати можливість у разі потреби оперативно розгорнути партизанський рух і оптимізувати роботу підприємств оборонно-промислового комплексу країни, створення нових потужностей і виробництв, випуск нових озброєнь.

Глава держави доручив за підсумками роботи скласти проекти рішень і винести їх на засідання РНБО і передати на розгляд уряду. "Захист держави не тільки завдання Президента і Генштабу, а й кожного громадянина України", - резюмував Порошенко.

Також дивіться: У навчальному центрі "Десна" пройшли перші в історії ЗСУ змагання снайперів. ФОТОрепортаж

Источник: https://ua.censor.net.ua/n393301
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXczVW1kT1F5c3dXV3BSZEdSRE9UQk1jbEYyYVRoMk1FdzNVWE5rUXlzd1dVUlJkblJET1RCTVFqZ3dURVJTWjA1RE9EQmFZbEpxTTNwUmJtUkRVVEJMVEZGdVp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору