EN|RU|UK
 Політика України
  2250  13

 На конференції в Генштабі обговорили питання загроз нацбезпеці та заходи щодо протидії їм

У Генеральному штабі Збройних Сил України відбулася науково-практична конференція "Уроки "гібридної війни": військові аспекти" за участі Президента України Петра Порошенка і Секретаря Ради національної безпеки й оборони України Олександра Турчинова.

З основними доповідями виступили Президент України Петро Порошенко, Секретар РНБО України Олександр Турчинов і начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко, повідомили в прес-службі РНБО.

порошенко турчинов

порошенко турчинов

порошенко турчинов

порошенко турчинов


Учасники конференції обговорили питання потенційних ризиків і загроз національній безпеці України та пріоритетних заходів щодо протидії їм.

Були також обговорені можливі шляхи розвитку ситуації у сфері національної та міжнародної безпеки й ефективні засоби протидії агресії Російської Федерації на сході і півдні країни з урахуванням особливостей ведення "гібридної війни".

У роботі конференції взяли участь генерали та офіцери ЗСУ, Національної гвардії, СБУ, прикордонної служби та керівництво оборонно-промислового комплексу України.

Напрацьовані за результатами конференції матеріали планують використовувати під час розробки проектів законодавчих та нормативних актів для посилення безпеки й оборони України.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n393334
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkhSVEJNV0ZKblRrTXhNRXd6VW1oMFIxY3dXVGs0TUVwUVVYUmtRemt3V1dwU1ozUkRkekJNUldjd1NtWlJiMUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору