EN|RU|UK
 За кордоном
  4186  39

 Україна, Польща і країни Балтії засудили радянські депортації 1941 року

Міністри юстиції Литви, Латвії, Естонії, а також Польщі та України 14 червня, в День пам'яті жертв комуністичного терору і масової депортації в Латвії та Естонії, засудили масові депортації 1941 року.

Міністри п'яти країн опублікували заяву, в якій засудили дії радянської влади й відзначили, що Росія, як правонаступниця Радянського Союзу, не зробила нічого, щоб компенсувати збитки, завдані моторошними злочинами, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

Читайте також: Пісня Джамали про сталінську депортацію завоювала серця європейців, - Грибаускайте

Автори заяви звернули увагу на те, що офіційна риторика Росії залишається незмінною, злочини радянських часів заперечуються, а лідери радянського часу шануються.

"Ми висловлюємо повагу відважним людям, які пережили неймовірний біль і страждання. Завжди будемо пам'ятати тих, кого сьогодні вже немає, і завжди будемо засуджувати тих, хто скоїв ці та інші злочини тоталітарних режимів", - наголошується в заяві.

Також читайте: Міністр юстиції Естонії Рейнсалу: Ми повинні вимагати від Росії відшкодування за радянські депортації

За період радянської окупації з Литви було вивезено понад 130 тис. осіб, тисячі загинули в таборах.Источник: https://ua.censor.net.ua/n393383
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRqbERLekJaUkZKbmRFTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua2RYTUZsSVVtZDBReXN3V1VSU2JIUkhVR1pPUTJJd1RFUlNaM1JEZVRCYVlsSnFNM3BSYlRsRE5EQlpURkZ6ZEVOM1prNURaakJNTjFGMU9VZE5NRmx1VVhOSWVsRnZaRU5uTUV0SVVXOUllbEZzWkVkQ01GbE1VWFowUXprd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору