EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4800  54

 Україна досягла макрофінансової стабілізації, - Порошенко

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості макрофінансової стабілізації в Україні, якої, за його словами, уже вдалося досягти.

Він розповів, що вперше після 14 кварталів падіння, у першому кварталі 2016 року Україні вдалося зламати цю тенденцію, - інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу керівника держави.

"Ми вперше продемонстрували економічне зростання, що є базовим для зростання соціальної політики уряду", - сказав Порошенко під час робочої поїздки у Миколаївську область, де взяв участь в урочистому відкритті виробничо-перевантажувального комплексу американської компанії "Бунге" у Миколаївському морському порту.

Також читайте: Порошенко вимагає звільнити прокурора і голову поліції Миколаївської області

Президент також звернув увагу на те, що після того, як Росія внаслідок "гібридної війни" закрила свої ринки для українських виробників, частка українського експорту в РФ упала з 32% до 8,5%. Він навів слова свого радника, відомого польського економіста Лєшека Бальцеровича: "Будь-яка країна цього б не витримала. Якщо би Польщі чи Німеччині повністю закрили ринок, економіка країни змушена була би стати на коліна".

"А ми витримали. Ми почали освоювати ринок Європейського Союзу після підписання Угоди про асоціацію та поглиблену і всеохопну зону вільної торгівлі з ЄС", - зазначив Порошенко. За його словами, за останній рік частка ЄС в загальному обсязі товарів та послуг зросла з 34% до 41,5%. І при загальному спаді експорту українських товарів, обсяги фізичного експорту з України до Євросоюзу збільшуються. "І це лише початок, який свідчить, що ми на правильному шляху", - сказав Президент.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "До кінця цього року ми будемо бачити абсолютно стабільну економіку в нашій країні", - Гройсман

При цьому, Порошенко наголосив, "щоб цього всього добитися, треба прибирати, просто змітати всі перешкоди - податкові, які деінде як і раніше залишаються символом корупції, митні, де зараз проводять надзвичайно рішучі заходи з подолання корупції і збільшення прозорості, будь-які адміністративно-бюрократичні і ментальні - усі перешкоди, які заважають бізнесу, стриножать підприємців, відлякують інвесторів, стримують ініціативність, перешкоджають інвестиціям і створенню нових робочих місць".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n393484
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6RXdUSEpSZG5SRE9UQk1OMUYyVGtkWE1FeHlVWE5JZWxKblpFZERNRXhFVVhOa1IxY3dUSFpTYWs1RE9UQmFZbEpuWkVkRE1GbDNQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору