EN|RU|UK
 Здоров'я
  9916  155

 Для боротьби з курінням треба використовувати інноваційні методи, - експерт

Широке коло виробників електронних сигарет і парів дає курцям альтернативні способи отримання нікотину, які буквально повністю виключають збиток, викликаний смолами в тютюнових виробах.

Про це у своїй колонці на сайті Business Day Live пише міжнародний експерт у сфері питань охорони здоров'я, один із творців Рамкової конвенції з боротьби з тютюном, доктор Дерек Як, повідомляє iPress.

"Урядам необхідно визнати цю тенденцію і прийняти її, розвиваючи регуляторні системи, які переключать увагу курців зі смертельно небезпечних сигарет на продукцію з набагато меншим ризиком для здоров'я", - наголошує експерт.

Фахівець зазначає, що якби в проблему зменшення шкоди було залучено більш широку світову спільноту, ефект був би набагато кращим, і поліпшення стану здоров'я нинішнього 1 мільярда курців було б реалізоване в найближчі 10-20 років.

"Для цього нам також потрібно усвідомити, що ми повинні закликати курців відмовитися від згубної звички, використовуючи всі ефективні підходи та інноваційні методи", - зазначає доктор Як.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n393519
VEhrNGRrdzVRell3V1ZCU1owNUhWekJNTTFGMlpFZFFaazVIUXpCWk4xSm5kRWRQTUV3d1BRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору