EN|RU|UK
 Політика України
  3613  60

 Рада в четвер розгляне доопрацьований законопроект про квоту української музики на радіо

На пленарному засіданні в четвер, 16 червня, Верховна Рада розгляне в першому читанні доопрацьований законопроект №3822д про квоту україномовних творів на радіостанціях.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це йдеться в порядку денному засідання парламенту.

На засіданні також заплановано голосування за обговорені 14 червня питання ратифікації міжнародних угод з Кіпром і Грецією про повітряне сполучення (законопроекти №0099 і №0101), з Польщею про повітряні перевезення (№0100) та з Угорщиною про міжнародні комбіновані перевезення (№0098).

У першому читанні депутати мають намір розглянути низку питань аграрної політики, а також законопроекти про ринок електроенергії (№4493) та про ліквідацію Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг із переданням її функцій Національному банку та Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (№2413а).

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У фракціях проведуть роз'яснювальну роботу щодо законопроекту про спецконфіскацію активів Януковича, - Тетерук

У другому читанні заплановано розглянути законопроекти №2966д про Національну комісію державного регулювання енергетики і комунальних послуг, №4373 про посилення адміністративної відповідальності за кермування в нетверезому стані, №3739 про врегулювання ліцензійної діяльності на ринку небанківських фінансових послуг, №3081д про реалізацію державної підтримки кіновиробництва шляхом відрахувань із доходів операторів лотерей.

Крім того, планують включити у порядок денний сесії законопроект №2695 про зміни до закону "Про очищення влади" (про люстрацію) з урахуванням зауважень Європейської комісії "За демократію через право" ("Венеціанська комісія"), яким передбачено дозвіл на люстрацію суддів Конституційного Суду, кандидатів у депутати Ради і претендентів на посаду Президента, а також створення центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом для втілення державної політики з питань люстрації.

Внесених у Раду Президентом Петром Порошенком проектів постанов про звільнення 12 з 15 членів Центральної виборчої комісії, які нині працюють, і призначення 11 нових у порядку денному на четвер немає.

Також читайте: У внесеному Порошенком списку кандидатур у ЦВК після переговорів можуть відбутися зміни, - Бурбак
Источник: https://ua.censor.net.ua/n393575
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTTFGMmRFTXZNRmxFVVhaMFF6RXdUSEpTWjI1NlVYWTVRM2N3V1VSUmRUbERkekJNZWxGMFpFTTVNRmxLT0RCS1RGRnZRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору