EN|RU|UK
 Політика України
  926  10

 КС розглядає конституційність повноважень Кабміну встановлювати порядок і обсяг фінансування судів

Конституційний Суд почав розглядати конституційність повноважень Кабінету Міністрів встановлювати порядок і обсяг фінансування судів.

Про це сказав голова суду Юрій Баулін, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Ніхто з 15 суддів КС не взяв самовідвід.

Отже, КС розпочав у порядку письмового провадження розглядати подання Верховного Суду, в якому він просить визнати неконституційними норми п. 11 прикінцевих положень закону "Про державний бюджет на 2016 рік".

Дивіться також: Люстрацію неможливо буде повернути новим законом, якщо КС скасує чинний "Про очищення влади", - Ємець. ДОКУМЕНТ

Ці норми передбачають, що в 2016 році низку законів, зокрема і положення закону "Про судоустрій і статус суддів", застосовують у порядку та обсягах, встановлених Кабміном, зважаючи на фінансові ресурси державного, місцевих бюджетів та Фонду соцстрахування.

Верховний Суд вважає, що такі повноваження уряду порушують принцип розподілу влади в країні, створюють загрозу функціонуванню і незалежності судової системи.

З огляду на це, Верховний Суд просить КС визнати ці норми неконституційними.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n393595
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmRFaDZVbWhPUjFjd1RETlJjMDVET1RCWlNGSm5PVU41TUV4RVVYWmtRemt3V1RrNE1FcHlVWE5PUTNnd1RIcFNiSFJET1daT1EyRXdTMFU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору