EN|RU|UK
 Політика України
  7755  64
Матеріали за темою:

 Добровольці визнані на території Дніпропетровської області учасниками бойових дій , - рух Яроша "Дія"

Дніпровським обласним штабом Національного руху "Дія" (Державницька ініціатива Яроша) подане до Дніпропетровської обласної ради звернення разом із проектом рішення щодо визнання учасників добровольчих формувань, які брали і беруть участь у проведенні АТО на сході України, учасниками бойових дій.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі НР "Дія"

Ініціатива є всеукраїнською. Вона обґрунтована де-факто існуючою ситуацією участі добровольців, які з тих чи інших обставин не змогли увійти до офіційних державних силових формувань, у захисті сходу країни від російсько-терористичних загарбників. І відсутністю в державі понад два роки чіткої та прозорої нормативно-юридичної процедури визнання статусу таких осіб, у тому числі - для сімей загиблих.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Ніхто не знає, коли знову потрапимо на передову. Ми як відпрацьований матеріал", - бійці добровольчих батальйонів. ВІДЕО

До дня проведення чергової сесії Дніпропетровської області ради 15.06.2016 проведені попередні обговорення та консультації на рівні окремих депутатів, фракцій, керівництва Дніпропетровської обласної адміністрації. Надані необхідні пояснення та аргументація. Ініціатива підтримана з боку інших громадських організацій Дніпра, а також добровольчих формувань, про які саме йшлося: Української Добровольчої Армії, ЦК "Азов", Батальйону ОУН, добровольчих підрозділів "Сармат", "Січ".

З 09:00 ранку 15.06.2016 під стінами Дніпропетровської обласної ради відбувся мітинг із роз'ясненням поданої ініціативи.

На розпочатій об 11:00 сесії облради питання про статус добровольців вніс заступник Голови облради Святослав Олійник, воно було підтримане присутнім на сесії губернатором області Валентином Резніченком і виставлене на голосування першим питанням.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Закон про соціальний захист резервістів підтримає добровольців АТО, - Тарас Кремінь

Після виступу керівника обласного штабу НР "ДІЯ" Ростислава Винара присутні депутати одностайно підтримали звернення та винесли рішення про визнання бійців-добровольців учасниками бойових дій на території Дніпропетровської області та в межах повноважень органу місцевого самоврядування. Також було прийняте рішення про звернення до ВР України з ініціативою про законодавче врегулювання цього питання на державному рівні та про подальшу термінову розробку процедурних питань щодо персоніфікації та "матеріального наповнення" вказаного статусу в межах області.
Нагадаємо, що визнання бійців-добровольців учасниками бойових дій на місцевому рівні уже підтримали облради Львова, Тернополя, Житомира, Хмельницького, Івано-Франківська та Києва. Таким чином півкраїни продемонструвало своє дійсне ставлення до участі бійців-добровольців у бойових діях на сході.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n393643
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору