EN|RU|UK
 Політика України
  2659  31

 Тернопільська міськрада заборонила згадувати в рекламі і вивісках слова "Росія" і "Москва"

За поданням міського голови Сергія Надала на черговій сесії міської ради прийнято рішення про заборону реклами та інших вивісок, які пов'язані зі словом "Росія", "Російська Федерація", а також їх перекладів на інші мови.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу міськради.

У рішенні, зокрема, йдеться: "Заборонити в Тернополі розміщення інформаційних вивісок, в яких використовуються слова "Росія", "Російська Федерація" і похідні від них слова або словосполучення. Керівникам, власникам, власникам підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців у 10-денний термін провести оперативні заходи щодо демонтажу вивісок, оголошень, щитів, таблиць, дощок тощо, які не відповідають даним рішенням". Також, за пропозицією депутатів, заборонили використання слова "Москва".

Як зазначив міський голова Сергій Надал, цьому рішенню передувало звернення громадських організацій Тернополя.

Також читайте: У Тернополі заборонили звучання російського "шансону" в громадських місцях

"Ми отримали звернення від низки громадських і патріотичних організацій міста Тернополя, які запропонували прийняти на сесії міської ради і заборонити використання в нашому місті рекламних оголошень, щитів, таблиць тощо, в яких використовується слово або словосполучення пов'язане з країною-агресором, - розповів Надал. - З огляду на це звернення, на сесії і було прийнято відповідне рішення".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n393674
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmMyUkRLekJaUkZGMmRFTTVNRXhDT0RCWlJGRjBaRU0yTUV4MlVYTk9Remd3VEVJNE1FcDZVWFowUjBJd1RISlJjM1JEZDJaT1EyY3dURGRTWjJSSFZ6QlpPVGd3UzB4UmRHUkhRVEJNTTFGMmRFTXZNRnBpVVhVNVIwMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору