EN|RU|UK
 Політика України
  1823  80

 Ватикан анонсував створення в Запоріжжі комітету допомоги постраждалим від подій на Донбасі

Державний секретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін під час офіційного візиту у Запоріжжя оголосив про створення комітету акції "Папа для України", який допомогатиме українцям, котрі постраждалим внаслідок конфлікту на сході країни.

Як передає Цензор.НЕТ про це повідомляє Радіо Свобода.

Його очолив єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-Католицької церкви в Україні Ян Собіло. Комітет розпоряджатиметься коштами, зібраними на допомогу українцям католицькими громадами Європи під час спеціальної акції у квітні цього року.

"Святий престол зберігає за собою відповідальність за всю акцію та нагляд за нею. Кошти призначено тільки для жертв насильства у східній частині України: для переселенців, котрі залишили власну домівку і шукають притулку на решті території держави; для жителів так званої "сірої зони" поблизу лінії зіткнення; населення, що перебуває на непідконтрольній Україні території - передовсім для дітей, літніх людей і неповних сімей із малими дітьми, осіб, що втратили домівку, жертв фізичних та психологічних травм, що вони їх зазнали під час військових дій, а також для тих, кого катували", - повідомив П'єтро Паролін.

Представники комітету планують залучити до надання допомоги українцям благодійні та волонтерські організації, що вже діють і надають допомогу громадянам, котрі постраждали унаслідок конфлікту на сході країни, зокрема і структури ООН, які працюють на непідконтрольній Україні території.

Під час візиту в Україну держсекретар Ватикану (голова Державного секретаріату, що здійснює у Ватикані політичні й дипломатичні функції Святого престолу) також відвідає Київ та Львів.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Папа Римський Франциск благословив українських військовослужбовців. ВІДЕО
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору