EN|RU|UK
 Політика України
  5010  24
Матеріали за темою:

 Більшість військовослужбовців п’ятої хвилі буде демобілізовано в липні цього року, - Муженко

Військовослужбовці п'ятої хвилі мобілізації будуть демобілізовані до кінця липня цього року. Планується також демобілізація для призовників шостої хвилі.

"Генеральним штабом розроблено проект Указу президента України щодо звільнення військовослужбовців п'ятої черги мобілізації в період із червеня по липень, до того ж більшість особового складу буде звільнено в липні. Плануємо до кінця липня завершити звільнення військовослужбовців п'ятої черги", - зазначив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення Генерального штабу ЗС України в соцмережі Фейсбук.

За словами Муженка, у процесі демобілізації була певна затримка через збільшення інтенсивності обстрілів і загострення загальної ситуації на Сході України, а також через необхідність підготувати в навчальних центрах військовослужбовців, які уклали контракти.

Читайте також: Проект Указу про демобілізацію п'ятої черги буде представлено на розгляд Президенту наступного тижня, - Полторак

"Відповідно, планується провести звільнення шостої черги мобілізованих військовослужбовців у період серпень-вересень. Все залежатиме від обстановки, яка буде на час прийняття відповідних рішень", - підкреслив начальник Генштабу.

Нагадаємо, днями спікер АП із питань АТО Олександр Мотузяник анонсував проведення демобілізації.

Як повідомлялося, 29 березня поточного року набув чинності указ про демобілізацію військовослужбовців 4-ї хвилі мобілізації. Згідно з указом глави держави, в запас передбачалося звільнення 45 тис. військовослужбовців, призваних на службу указом від 21 липня 2014 року і указом від 14 січня 2015 року.

У червні 2015 року президент України Петро Порошенко підписав указ №328/2015 про часткову демобілізацію.

Крім цього, підписано закон про посилення соціального захисту демобілізованих.

Законом встановлено збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку на підприємстві або в установі за працівниками, які при проходженні військової служби зазнали поранень (інших ушкоджень здоров'я) і перебувають на лікуванні в медичних установах, а також потрапили в полон або визнані зниклими безвісти.

Документом також надаються додаткові гарантії соціального захисту військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, щодо порядку надання щорічної відпустки і встановлено гарантії відстрочки від повторного призову протягом шести місяців у разі проведення часткової мобілізації, процедури призову на військову службу тих військовозобов'язаних, яких звільнено зі служби в запас після проведення заходів попередньої мобілізації. Винятком може бути їхня особиста згода щодо здійснення такого призову.Источник: https://ua.censor.net.ua/n393925
TUV4NlVYWjBRM2d3V21KUmRUbEhWekJNWmxGelRrZEhNRnBpVW1wNU1IbE5SRVV5VEhrdlVXNU9SMFF3VEdKUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXhVVVhSa1F6Z3dURGRSYzJSSFZ6Qk1kbEpzZEVNek1FeEVVbWgwUjFjd1dUazRNRXBRVVhSa1F6a3dXV3BTWjNSRGR6Qk1SV2N3U21aUmIxRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору