EN|RU|UK
 За кордоном
  20781  250

 Країни Балтії нагнітають антиросійські настрої через кризу і депопуляції, - глава Адміністрації президента РФ Іванов

У країнах Балтії нагнітаються антиросійські настрої через економічну кризу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив глава Адміністрації президента РФ Сергій Іванов в ефірі телеканалу "Россия 1".

Економічна ситуація в прибалтійських державах, м'яко кажучи, поганенька. У всіх трьох прибалтійських державах, незалежних членах НАТО, сталася депопуляція. Там вражаючі цифри. Статистика жителів Латвійської РСР в 1990 році і зараз: половину населення як корова язиком злизала", - сказав він.


"Тенденція очевидна. Всі готові працювати медсестрами, доглядальницями, водопровідниками в благополучніших країнах Євросоюзу. Там і перебувають. Що робити? Відомий прийом. Вони голосно заявляють про майбутній напад підступної Росії, яка тільки спить і бачить, як би поневолити прибалтійські країни. Треба висуватися вперед. А що значить навіть один батальйон або бригада, розквартировані на новому місці? Це сотні нових робочих місць, це додаткові доходи, це економічний плюс. Варто це об'єктивно визнати", - зазначив чиновник.

"Будь-яка військова присутність - це економічний дохід тієї території або держави, де іноземні частини розквартировані. Тому тут вбивають відразу двох зайців. І політично дається основа для збереження санкцій і - головне - малювання нас як образу ворога. Ось, мабуть, основна мета", - додав Іванов.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n393966
VEhrdlVXOWtRekV3V1VSUmN6bEhWekJNYTJjd1NXSlJjM1JEZHpCTU0xRjJkRU41VEhrdlVYVjBSMEV3VEdwUmREbERkMlpPUXprd1RFUlNaMlJETVRCTWRsRjBaRU01TUV3elVtb3plbEZ1WkVOUk1FdE1VVzV1ZWxGb1RrTjVNRmxFVVhaMFIwSXdURGRTYW5SRE0yWk9RMUl3VEVSUmRUbEhRekJhWWxKcWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору