EN|RU|UK
 Суспільство
  5229  110

 З нами Правда, з нами Бог, з нами буде і Перемога! - Турчинов привітав українців із Трійцею

Секретар РНБО Олександр Турчинов привітав українців зі світлим релігійним святом - Днем Святої Трійці.

"Свято Трійці - надзвичайне. На п'ятдесятий день після Воскресіння Христового на апостолів, як і обіцяв Ісус, зійшов Дух Святий. Вони не тільки побачили Його в образі вогняних променів, але й відчули Його серцем і душею. Апостоли заговорили мовами, яких не знали досі, отримали здатність до пророцтва, до зцілення стражденних, а також були наділені іншими особливими дарами. Тобто вони були готові нести по всьому світу Божу правду - Євангеліє, нести людям світло, що перемагає темряву", - сказано в привітанні Турчинова, яке розміщене на його офіційній сторінці в соцмережі Фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Саме цього дня із Зішестям Духа Святого проявилась досконалість, вся повнота та нероздільність Триєдиного Бога. Бог Отець, Бог Син та Дух Святий - усвідомлення Божественної сутності, об'єднавшись у душах апостолів, освітило та благословило їх на подальше служіння. Саме цього дня народилась Церква Христова", - наголошує Турчинов.

Читайте також: Сьогодні православні і греко-католики відзначають Трійцю

"Це Свято нагадує про нашу спільність із Творцем, адже Господь створив нас за своїм образом та подобою. Всі ми, друзі, маємо більше спільного, ніж відмінного, адже всі ми прагнемо щастя і хочемо уникнути страждань. Усі ми можемо відчути в серці Дух Святий і зрозуміти, що Бог - це Любов, яка охоплює весь Всесвіт і кожного з нас. Зі Святом, друзі! З нами Правда, з нами Бог, з нами буде і Перемога! Нехай Господь благословить Україну і кожного з вас!", - підсумував він.Источник: https://ua.censor.net.ua/n394001
VEhrNGRrdzVSMEl3VEV4U2FqbEhRekJNTlRnd1dVUlJkR1JETnpCYVlsRnpPVWRYTUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору