EN|RU|UK
 Спорт, За кордоном
  14896  91

 "Тепер ми не можемо працювати в IAAF тільки тому, що ми росіяни": главу Всеросійської федерації легкої атлетики Бутова позбавили членства в міжнародній організації

Генеральний секретар Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА) Михайло Бутов, обраний до ради Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF), позбавлений можливості бути членом ради доти, поки ВФЛА не відновлять у правах.

"Моє членство в раді IAAF зараз призупинено. Так, я висувався в раду від ВФЛА, але зараз як член ради я представляю не Росію, а міжнародну федерацію. Хоча мені в листопаді минулого року пояснили, що позбавлення ВФЛА членства на моїй діяльності в раді IAAF ніяк не позначиться, але тепер точка зору змінилася, й ініціатором цього стали, як я знаю, не члени ради, а представники робочої групи", - цитує Бутова Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

"Призупинення мого членства в раді IAAF значно погіршило ситуацію, пов'язану з дискваліфікацією ВФЛА. Раніше я мав можливість бути присутнім як член ради на різних засіданнях, спілкуватися з колегами, обговорювати з ними всі питання, доносити до них свою точку зору. Тепер нічого цього не буде", - сказав він.

Читайте також: Шестеро російських легкоатлетів через допінг позбавлені медалей, здобутих на чемпіонатах світу, Європи та на Олімпіаді

"Тепер ми не можемо працювати в IAAF тільки тому, що ми росіяни. Наші фахівці тепер не можуть працювати суддями на міжнародних змаганнях ... Всі ми зазнаватимемо утисків у правах доти, поки не буде відновлено членство ВФЛА в IAAF", - підкреслив спортивний чиновник.

"Ступінь нашого покарання неадекватний тому, що нам вдалося зробити за останні місяці. Ситуація в російській легкій атлетиці змінилася, контроль став іншим, тренерський штаб сильно змінився, обстановка усередині федерації і збірної команди. Ми стали набагато відкритішими для решти світу", - наголосив він.

Також читайте: 4 золоті призери Росії на Олімпіаді в Сочі вживали допінг, - розслідування американського телеканалу CBS

Інспекційна комісія IAAF, яка контролює хід змін у російській легкій атлетиці, в п'ятницю представила звіт членам ради, в якому наголосила, що Росія зробила недостатньо кроків для повернення ВФЛА в IAAF. Рада IAAF, заслухавши доповідь комісії, залишила у силі дискваліфікацію ВФЛА, накладену в листопаді минулого року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n394139
VEhrNGRrdzVRekF3VEdwU1oyUkROakJNVEZGelRrTTNNRnBpVW1oT1IxY3dUSEpSYzA1SFJ6QmFZbEpxTTNwUmREbERkekJNU0ZGMmRFZEJNRXczVVhaa1EzZG1Ua00zTUV4WVVYTTVRell3VEVGbk1FeEVVbWQwUXpjd1RGaFNaM1JETkRCTWNsRnpTSHBTWjJSREx6Qk1OMUpuVGtkRFprNURNREJNTjFGMk9VZFhNRXd6VVhONU0xRjFkRU1yTUV3elVtZDBSMEV3VERkUmRUbEhUUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору